Makaron ryżowy

Jest 25 produktów.


Jednym z produktów, które mogą być użyte do potraw stanowiących alternatywę dla znanych dań, jest makaron ryżowy. To właśnie ten makaron umożliwia cieszenie się zdrowym życiem, wolnym od glutenu. Ma niewiele tłuszczu, a przy tym smakuje wyśmienicie. Zawarte w makaronie białko ryżowe jest hipoalergiczne. Będzie Ci po nim lekko i nie odczujesz już nieprzyjemnego wrażenia zbyt dużego wypełnienia, jak po spożyciu tradycyjnego makaronu.

Makaron ten wyrabiany jest z ryżu, również tego pochodzącego z upraw europejskich. Pełnoziarnisty ryż brązowy, który jest niełuskany, pozwala osiągnąć najlepszy możliwy makaron ryżowy.

Z makaronem ryżowym przygotowywane zupy będą smakowite i zdrowe. Drugie dania również nabiorą kolorytu i pełni smaku dzięki makaronowi ryżowemu. Podobnie sałatki, podawane na ciepło i na zimno, które w towarzystwie kurczaka i brokułów będą się komponować fenomenalnie. Potrawy rodem ze wschodniej Azji pozostaną wierne swoim tradycjom. Dania zawierające dużą ilość warzyw i mięsa zostaną świetnie odebrane przez gości, których oczarujesz dodatkiem ryżowego makaronu.

Makarony ryżowe, które możesz kupić w Bee, to chociażby:

-Makaron z ryżu białego - pyszne literki bezglutenowy Bio marki Glutenn Free Life
-Makaron (z ryżu białego) świderki fusilli bezglutenowy Bio firmy Fabijańscy
-Makaron ryżowy bezglutenowy spaghetti Bio od Rapunzel
-Makaron ramen z ryżu czarnego bezglutenowy Bio firmy Terrasana
-Makaron ryżowy wstążki 7 mm marki House of Asi

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe