Skrobia

Jest 11 produktów.

Skrobia znajduje swoje zastosowanie głównie w produkcji żywności, ale nie tylko. Z powodzeniem stosuje się je w przemyśle farmaceutycznym oraz papierniczym. Dawniej jako krochmal, nadawała właściwą sztywność ubraniom. Skrobia zagęszcza też i spulchnia potrawy. Ma naprawdę wiele zastosowań.

Ekologiczne skrobie wykorzystać możesz teraz w swojej kuchni i cieszyć się smacznymi i zdrowymi posiłkami!

Skrobia kukurydziana dzięki swojej delikatności sprawi, że będzie Ci po niej lekko. Na dodatek jej obróbka jest prosta i trwa niedługo. Kluski z dodatkiem skrobi będą niezapomnianym dodatkiem do mięs. Utrzymanie odpowiedniej konsystencji przy zachowaniu smaku pysznego ciasta, jest możliwe dzięki dodaniu do niego właśnie skrobi.

Skrobia z manioku (mąka z tapioki) jest neutralna i nie zmienia smaku potraw. Z powodzeniem możesz jej użyć do przygotowania placków lub upieczenia chleba.

Skrobię ziemniaczaną łatwo wykorzystasz do zrobienia domowego budyniu czy kisielu. Wystarczy tylko dodać sok owocowy, syrop lub aromat.

Wszystkie skrobie z naszego sklepu gwarantują żywienie na odpowiednim poziomie jakościowym, zdrowotnym i smakowym. Certyfikowane skrobie to pewności jakości i dobry wybór.

W ofercie sklepu dostępne są różne rodzaje skrobi, w kilku typach opakowań. W słoikach, opakowaniach kartonowych oraz foliowych. Zakupić można u nas między innymi takie produkty:

-Tapioka (skrobia z manioku) bezglutenowa Bio firmy BioPlanet
-Kuzu białe (skrobia z korzenia) bio marki Terrasana
-Skrobia Kukurydziana od Targroch
-Skrobia kukurydziana marki Amylon
-Maranta - skrobia z korzenia bio firmy Terrasana

Zapoznaj się z ofertą pozostałych, dostępnych w Bee zdrowych produktów i znajdź coś dla siebie!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe