Młody jęczmień

Jest 6 produktów.

Obecnie zielone rośliny są uważane za jedne z najzdrowszych - mają wiele cennych składników odżywczych, są bogate w chlorofil, przywracają równowagę kwasowo-zasadową, która bywa często zaburzona ze względu na dietę bogatą w produkty przetworzone. Jedną z takich szczególnie cennych roślin jest młody jęczmień.

Bogactwo składników odżywczych

Młody jęczmień jest jedną z najzdrowszych roślin zielonych. Posiada liczne składniki odżywcze oraz chlorofil. W jego składzie znajdują się między innymi: witamina C, witamina E, witaminy z grupy B - B1, B2, B3, B6, pochodna witaminy B4, biotyna, kwas foliowy, kwas pantenowy, cholina, magnez, żelazo, potas oraz wapń.

Komu warto polecić młody jęczmień?

Każdemu, kto chciałby zadbać o zdrowie! Przygotowanie każdego dnia dwóch szklanek soku z jęczmienia zajmuje niewiele czasu, a korzyści zdrowotne mogą być ogromne.

Polecany jest także osobom zmęczonym, przepracowanym, ponieważ szybko regeneruje organizm i przywraca jego naturalne funkcje. Doskonale wpływa na pracę oraz funkcjonowanie całego organizmu.

Tyle preparatów ? który wybrać?

Na rynku jest dostępnych wiele produktów z jęczmienia w najróżniejszych cenach. Który warto kupić? My stawiamy na jakość, dlatego polecamy preparaty bogate w składniki odżywcze, z kontrolowanych upraw ekologicznych, pochodzące od sprawdzonych producentów.

Młody jęczmień proszek jest przeznaczony do sporządzenia z niego napoju, który zaleca się spożywać dwa razy na dobę. Jedna porcja produktu to jedna szklanka. W ciągu dnia wystarczą dwie, aby skorzystać z pełni jego dobrodziejstw.

Działanie młodego jęczmienia:

  • przywracanie równowagi kwasowo - zasadowej
  • uzupełnianie niedoborów witaminowych i mineralnych
  • dodawanie siły i energii.

Przeznaczenie młodego jęczmienia:

Młody jęczmień przeznaczony jest dla wszystkich, a w szczególności dla osób, które chcą wzmocnić układ krążenia lub borykają się z dużą ilością negatywnego stresu w codziennym życiu.

Mimo wielu cennych witamin i minerałów, sok z jęczmienia charakteryzuje się specyficznym smakiem, który nie każdemu odpowiada. Z myślą o tych osobach dodaliśmy do oferty jęczmień w tabletkach. Jest to również idealne rozwiązanie dla osób często podróżujących, które nie zawsze mają warunki na przygotowanie odżywczego soku.


 

 

 

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe