Dr. Beckmann Mydełko do odplamiania 100 g

Dr. Beckmann Mydełko do odplamiania. Usuwa uporczywy brud. Do wszystkich kolorów i rodzajów tkanin. Także do tapicerek i dywanów. Formuła zawierająca aloes. Nie zawiera barwników i substancji zapachowych. Całkowita biodegradacja. Idealne do usuwania plam z foteli samochodowych (z wyjątkiem foteli...

8.99

Cena za kg : 89.9zł

Dodaj do schowka

Opis

Masz problem z uporczywymi plamami na odzieży domowników, a szczególnie dzieci, które uwielbiają ciągły ruch i eksperymenty? Boisz się, że nie wywabisz przebarwień powstałych na meblach tapicerowanych bądź dywanie? Daj drugie życie tkaninom dzięki mydełku odplamiającemu Dr. Beckmann!

Mydełko odplamiające Dr. Beckmann to ponadczasowy produkt do usuwania uporczywych plam z odzieży, dywanów, tapicerowanych mebli, a nawet tapicerki samochodowej, z wyjątkiem wyrobów ze skóry naturalnej. Poręczna formuła umożliwia szybką aplikację i wygodne dozowanie preparatu w zależności od potrzeby.

Produkt doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin i z łatwością usuwa nawet uporczywe plamy, na przykład z wina, trawy, sosu pomidorowego, tuszu bądź oleju. Co ważne, odplamiacz nie zawiera substancji zapachowych ani barwników. Praktyczne pudełko ułatwia bezpieczne przechowywanie mydełka.

Preparat jest testowany dermatologicznie, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na skórę nawet u osób z alergiami. Dla osiągnięcia jak najlepszego efektu poplamione miejsce należy natrzeć zwilżonym mydełkiem i pozostawić na kilkanaście minut, a następnie obficie spłukać wodą i wyprać element odzieży w pralce. Czyszcząc większe powierzchnie, odrobinę mydełka można rozpuścić w ciepłej wodzie i otrzymaną miksturą wyszorować dokładnie poplamione miejsce. Do czyszczenia najlepiej sprawdzi się poręczna szczoteczka z naturalnych włókien.

Składniki - Dr. Beckmann Mydełko do odplamiania 100 g

Składniki zgodne z rozporządzeniem o detergentach 648/2004/WE: zawiera: mydło (≥30%).

Sposób przygotowania i przechowywania

Dokładnie zmocz mydełko i tkaninę. Potrzyj plamę mydełkiem i zostaw na chwilę, aby mogło zadziałać. Spłucz mydełko wodą, a jeśli tkanina nie nadaje się do prania dokładnie wytrzyj szmatką. Przestrzegaj zaleceń producenta na metce. Sprawdź trwałość koloru i odporność tkaniny w niewidocznym miejscu. W przypadku uporczywych plam powtórz procedurę i zostaw mydełko nieco dłużej na tkaninie. Tkaninę, na której znajdują się resztki plamy z beta-karotenu np. z marchwi, papryki, wiśni czy moreli umieść w świetle dziennym. Pozostałości plamy same znikną dzięki działaniu promieni UV.

Przechowywać w suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. Trzymać z dala od produktów spożywczych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dr. Beckmann Mydełko do odplamiania 100 g

  • Producent: Dr. Beckmann
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4008455533414
  • EAN: 4008455533414
  • Wymiary: 6 x 3 x 9 cm

Inni Klienci kupili również