Dr. Beckmann Mydełko do odplamiania 100 g

Dr. Beckmann Mydełko do odplamiania. Usuwa uporczywy brud. Do wszystkich kolorów i rodzajów tkanin. Także do tapicerek i dywanów. Formuła zawierająca aloes. Nie zawiera barwników i substancji zapachowych. Całkowita biodegradacja. Idealne do usuwania plam z foteli samochodowych (z wyjątkiem foteli...

6.99 zł

-13%

7.99 zł

Cena za kg : 69.9zł

Dodaj do schowka

Opis

Dr. Beckmann Mydełko do odplamiania. Usuwa uporczywy brud. Do wszystkich kolorów i rodzajów tkanin. Także do tapicerek i dywanów. Formuła zawierająca aloes. Nie zawiera barwników i substancji zapachowych. Całkowita biodegradacja. Idealne do usuwania plam z foteli samochodowych (z wyjątkiem foteli podgrzewanych) obić wersalek tekstyliów domowych ubrań mebli tapicerowanych sof, dywanów.

Nie stosować na wyrobach skórzanych.

Składniki - Dr. Beckmann Mydełko do odplamiania 100 g

mydło

Sposób przygotowania i przechowywania

Dokładnie zmocz mydełko i tkaninę. Potrzyj plamę mydełkiem i zostaw na chwilę, aby mogło zadziałać. Spłucz mydełko wodą, a jeśli tkanina nie nadaje się do prania dokładnie wytrzyj szmatką. Przestrzegaj zaleceń producenta na metce. Sprawdź trwałość koloru i odporność tkaniny w niewidocznym miejscu. W przypadku uporczywych plam powtórz procedurę i zostaw mydełko nieco dłużej na tkaninie. Tkaninę, na której znajdują się resztki plamy z beta-karotenu np. z marchwi, papryki, wiśni czy moreli umieść w świetle dziennym. Pozostałości plamy same znikną dzięki działaniu promieni UV.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. Trzymać z dala od produktów spożywczych.

Dane producenta/dystrybutora

Werner&Mertz GMBH ul. Londyńska 4/3 03-921 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Dr. Beckmann Mydełko do odplamiania 100 g

  • Producent: Dr. Beckmann
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4008455533414
  • EAN: 4008455533414
  • Wymiary: 6 x 3 x 9 cm