English Class A1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

English Class A1. Student`s Book. Język angielski. Podręcznik dla szkoły podstawowej „English Class” to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii „dorastają” razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z...
56,98 * 62,20 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 53,47 zł

Opis

English Class A1. Student`s Book. Język angielski. Podręcznik dla szkoły podstawowej

„English Class” to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii „dorastają” razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty wachlarz komponentów dla nauczyciela, w tym materiały wideo BBC oraz bezpłatne zadania interaktywne dla ucznia w formie Extra Online Homework.

„English Class. Student's Book” zawiera podzielony na jednostki materiał lekcyjny z jasno określonymi celami, listy słów po każdym rozdziale oraz wyjaśnienia gramatyki w języku polskim. Na okładce książki znajduje się kod dostępu do eDesku, w którym uczniowie znajdą wszystkie nagrania audio do podręcznika i zeszytu ćwiczeń.

W "English Class" nauczyciele, uczniowie i rodzice cenią najbardziej:

  • gwarancję pełnej realizacji podstawy programowej i rzetelne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,
  • elastyczność wynikającą z dwóch ścieżek realizacji kursu: łatwiejszej i trudniejszej, wybieranej przez nauczyciela w zależności od faktycznych umiejętności uczniów,
  • rozwój umiejętności naturalnej komunikacji nauczanej poprzez angażujące fotohistorie, autentyczne materiały BBC oraz ciekawe projekty,
  • 5 rodzajów filmów skorelowanych z rozdziałami z podręcznika, w tym 2 rodzaje autentycznych materiałów we współpracy z BBC,
  • lekcje o polskiej kulturze w języku angielskim, które gwarantują realizację IX punktu podstawy programowej,
  • regularne kumulatywne powtórki pod kątem egzaminu ósmoklasisty w klasach 7-8,
  • atrakcyjną obudowę multimedialną lekcji w formie oprogramowania do tablic interaktywnych dostępnego w ePanelu i dającego możliwość tworzenia własnych gier edukacyjnych,
  • Extra Online Homework, czyli dodatkowe bezpłatne ćwiczenia interaktywne dla uczniów, będące częścią zeszytu ćwiczeń English Class,
  • solidne wsparcie metodyczne dla nauczyciela dzięki wygodnej książce nauczyciela oraz znajdującym się w niej dodatkowym arkuszom do kopiowania i płycie DVD z wszystkimi filmami.

English Class A1. Zeszyt ćwiczeń + Online Homework. Wydanie rozszerzone

Czwartoklasiści w NOWYM banku EXTRA PRACTICE na końcu zeszytu ćwiczeń znajdą zadania gramatyczne oraz dodatkowe, wyraźnie oznaczone zadanie w typie egzaminacyjnym do każdego rozdziału.

Zeszyty ćwiczeń dla siódmoklasistów zostały poszerzone o 16 stron z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi podstawowe struktury gramatyczne oraz z większą liczbą zadań egzaminacyjnych.

Ćwiczenia gramatyczne w banku są skorelowane z lekcjami gramatycznymi
w podręczniku i jasno oznaczone, której lekcji dotyczą.

Zeszyt ćwiczeń z Extra Online Homework

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "English Class A1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń"?
Autorami podręcznika są Liz Killbey, Catherine Bright, Sandy Zervas, Catherine Bright, Arek Tkacz.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale te treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "English Class A1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii English Class.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - English Class A1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>