Helpa


Wyjątkowy dodatek do śniadania

Helpa to polska firma będąca połączeniem doświadczeń dwóch mam – lekarki i dietetyczki, które zdobytą na przestrzeni lat wiedzę postanowiły wykorzystać do stworzenia wyspecjalizowanych produktów przeznaczonych dla najbardziej wymagających konsumentów, czyli dzieci.

Firma koncentruje się na starannym doborze wykorzystywanych surowców (w tym rodzimych odmian zbóż, które pozyskuje od lokalnych, sprawdzonych dostawców. Dzięki tak drobiazgowej weryfikacji, oferowane produkty pozbawione są konserwantów, barwników, sztucznie występujących cukrów czy elementów genetycznie modyfikowanych. Zastosowanie w proponowanej żywności owoców liofilizowanych, które zachowują wartości świeżych owoców a także pełnowartościowych składników spożywczych, sprawia, że Helpa jest jedną z najczęściej wybieranych przez rodziców firm spożywczych.

Helpa w swej ofercie posiada kaszki bio z serii „Czary Mamy”, które bazują na owsianych, jaglanych, jęczmiennych czy gryczanych składnikach – to świetna przekąska dla małego dziecka lub też baza pozwalająca przygotować pożywny posiłek z dodatkiem owoców lub warzyw. W naszym sklepie znajdziecie Państwo także produkty z serii „Łyżka smaku”, które pomyślane są jako owocowy dodatek będący urozmaiceniem zbożowych kaszek. Wszystkie proponowane przez markę opcje żywieniowe cechują się łatwością przygotowania, nie wpływając przy tym negatywnie na wartości odżywcze produktów. Dzięki wygodnym, atrakcyjnym opakowaniom propozycje firmy Helpa nie tylko stanowią wspaniały element urozmaicający dietę, ale zdobywają nowych klientów również dzięki wizualnej szacie graficznej.

Helpa - ekologiczne podejście do kaszek

W dobie wielkiej popularności zdrowego żywienia coraz więcej osób stawia na produkty ekologiczne. Osoby, które dbają o to aby jedzenie, które spożywają pozbawione było sztucznych dodatków lub pestycydów pozostałych po uprawie, troszczą się jednocześnie o swoje zdrowie chcąc zapewnić sobie długowieczność oraz o dobro środowiska naturalnego wspierając rolnictwo ekologiczne.
 
Kolekcja Helpa to zbiór najlepszej jakości produktów ekologicznych, uwielbianych zarówno przez dzieci, jak i osoby dorosłe. W serii Helpa znajdziemy wiele ciekawych produktów ekologicznych, takich jak:

  • smaczne kaszki dla dzieci (owsiane, jaglane, gryczane, jęczmienne);
  • smaczne, naturalne, owocowe dodatki do kaszek.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko jadło zdrowo i smacznie, w kategorii Helpa znajdziesz produkty, które pomogą Ci osiągnąć ten cel. Choć polecane głównie dla najmłodszych, odpowiednio sporządzone, zasmakują także starszym dzieciom.
 
Helpa to kategoria, która na pewno spodoba się rodzicom, poszukującym jak najlepszej jakości produktów dla swoich pociech. Pamiętajmy, że stawiając na dobre żywienie dziecka, dbamy o jego zdrowie i dobrą przyszłość. Zbiór różnorodnych kaszek oraz dodatków pozwoli nam znaleźć ciekawą alternatywę dla tanich produktów, znajdujących się na sklepowych półkach w każdym markecie.

Helpa
 

Helpa Piciu Czerwone 200 ml Bio -14%
w magazynie
Helpa Piciu Żółte 200 ml Bio -14%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe