Helpa Kaszka jaglano - gryczana z amarantusem Czary Mamy 200 g Bio

Kaszka dla chytrych jak lis – do dobrze znanej gryki i prosa dołożyliśmy wysoką wartość odżywczą amarantusa, stwarzając naturalnie bezglutenowe trio. AMARANTUS należy do grupy najstarszych roślin uprawnych świata. Jego korzenie wywodzą się ze starożytnych ludów Ameryki Południowej: Azteków, Inków i...

10.49 zł

-24%

13.88 zł

Cena za kg : 52.45zł

Dodaj do schowka

Ocena 
2019-02-19 17:34:33

Najlepsze kaszki na rynku dla dzieci, które są na początku swojej przygody z rozszerzaniem diety i nie tylko. Świetny skład. Syn uwielbia kaszki Helpy. Polecamy.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Kaszka jaglano-gryczana z amarantusem to bezmleczna kaszka dla dzieci, która jest zdrowym połączeniem owsa, prosa i gryki.
Amarantus zawiera dużą ilość białka i jest składnikiem idealnym dla najmłodszych - wspiera ich zdrowy rozwój, a także nadaje kaszce lekko orzechowy smak.

Kaszkę przygotowuje się bardzo łatwo i szybko, ponieważ nasiona są odpowiednio rozdrobnione.

Sposób przygotowania:
Wystarczy nalać do naczynia około 200 ml wody lub mleka. Wsypujemy powoli 2 łyżki kaszki, doprowadzamy do wrzenia. Cały czas mieszamy i czekamy, aż kaszka uzyska odpowiednią konsystencję. Powinno to trwać około 2-3 minuty.

Kaszka jest alternatywą dla często spotykanych kaszek z dużą ilością cukru, słodzików, konserwantów oraz glutenu. Może być przysmakiem dla dzieci i dorosłych.

Opakowanie zawiera 200 gram produktu, który należy spożytkować na 10 porcji.

HELPA to polska marka stworzona przez dwie mamy - lekarza i dietetyka. Oferuje produkty wysokiej jakości, z dodatkiem lokalnych i ekologicznych zbóż oraz owoców liofilizowanych.

Kaszki Czary Mamy nie zawierają substancji konserwujących.

Skład
    ekologiczna kaszka gryczana (30%), z amarantusa (30%), jaglana (20%); ekologiczna mąka jaglana (20%).