Lovela Płyn do płukania ubranek niemowlęcych i dziecięcych 2 l

Płyn do płukania Lovela został stworzony specjalnie z myślą o niemowlętach i najmłodszych dzieciach. Jego łagodność dla skóry została potwierdzona badaniami dermatologicznymi. Ma delikatny zapach i sprawia, że ubranka stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Rekomendowany również dla osób dorosłych...
29,99
Cena za L : 15zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 30,79 zł

Opis

Płyn do płukania ubranek dziecięcych i niemowlęcych marki Lovela to produkt stworzony z myślą o bezpiecznym praniu. Specjalnie opracowana formuła jest bezpieczna dla niemowląt i najmłodszych dzieci. Dzięki wykorzystaniu łagodnych, lecz skutecznych substancji, pranie staje się miękkie i przyjemne w dotyku, a dodatkowo otula je delikatny zapach świeżości.

Płyn od Loveli jest dobrym wyborem do codziennego prania dziecięcych ubranek - nie ma tendencji do uczulania, a jego skład został starannie przebadany. Bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone przeprowadzonymi testami dermatologicznymi. Produkt został stworzony dla najmłodszych i nadaje się do stosowania już od pierwszych dni życia. Mogą z niego korzystać również osoby dorosłe, mające szczególnie wrażliwą i podatną na podrażnienia skórę, AZS (Atopowe Zapalenie Skóry) lub skłonności do pojawiania się reakcji alergicznych.

Lovela to firma, która specjalizuje się w produkcji środków czystości, które dostosowane są do dziecięcych ubrań. Tworzy produkty do prania i płukania, które są antyalergiczne i delikatne, a przy tym charakteryzują się wysoką skutecznością działania. Lovela stara się spełniać potrzeby swoich konsumentów i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom całej rodziny. Poszerza własną ofertę o innowacyjne rozwiązania, aby jak najwięcej osób mogło cieszyć się przyjemnie miękkim praniem i używać produktów, które nie podrażniają skóry.

Szczegóły - Lovela Płyn do płukania ubranek niemowlęcych i dziecięcych 2 l

  • Producent: Lovela
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900627044270
  • EAN: 5900627044270
  • Wymiary: 32 x 14 x 9.6 cm

Składniki - Lovela Płyn do płukania ubranek niemowlęcych i dziecięcych 2 l

5-15%: kationowe środki powierzchniowo czynne, <5%: Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, kompozycja zapachowa.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Chronić przed dziećmi. Przechowywać produkt z dala od pożywienia i napojów. Nie połykać. Zawartość i pojemnik usuwać na odpowiednie składowiska odpadów lub do firm recyklingowych zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>