Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg Kwiat laguny z funkcją neutralizacji przykrych zapachów 1 l

Uniwersalny płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni w całym domu. Skutecznie usuwa brud i tłuszcz. Zapewnia czystość i połysk bez smug. Pozostawia świeży zapach kwiatu laguny.
8,99
Cena za L : 8.99zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Opis

Uniwersalny płyn do podłóg o kwiatowym zapachu Ludwik świetnie nada się do czyszczenia powierzchni w całym domu. Produkt skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia znajdujące się na parkiecie, zapewniając świeżość i czystość naszego mieszkania. Delikatny zapach kwiatu laguny sprawdza się w przypadku osób wrażliwych na zapachy, równomiernie rozchodząc się po całym pomieszczeniu. Płyn z funkcją neutralizacji przykrych zapachów ma swoje zastosowanie zarówno w przypadku paneli, jak i płytek, nie pozostawiając zbędnych smug na czyszczonych przez nas powierzchniach.

Produkt łatwo się rozprowadza, a po wymieszaniu z gorącą wodą działa w sposób niezastąpiony, likwidując wszelkie zabrudzenia napotkane na swojej drodze. Uniwersalny płyn jest bezpieczny dla naszych dłoni, a stosowanie go nie wymaga używania gumowych rękawiczek. Nadaje się do mycia podłóg w całym domu, bez obawy o przykre zapachy w kuchni czy łazience.

Produkty marki Ludwik cieszą się popularnością wśród klientów, którym zależy na środkach czystości charakteryzujących się wysoką jakością, brakiem niebezpiecznych substancji chemicznych w składzie oraz przyjemnym zapachem. Wypróbuj w swoim mieszkaniu uniwersalny płyn do podłóg o zapachu delikatnego kwiatu laguny i ciesz się czystymi powierzchniami bez smug, i to przez długi czas.

Szczegóły - Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg Kwiat laguny z funkcją neutralizacji przykrych zapachów 1 l

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900498000269
  • EAN: 5900498000269
  • Wymiary: 27.2 x 12.1 x 5.3 cm

Składniki - Ludwik Płyn uniwersalny do podłóg Kwiat laguny z funkcją neutralizacji przykrych zapachów 1 l

Aqua, C12-14 Pareth-7, Isopropyl alcohol, Sodium Laureth Sulfate, Limonene, Cumenesulfonate Sodium, Cumenesulfonate Potassium, Tetrasodium EDTA, Xanthan gum, Carnauba Wax, Acrylic copolymer, Sodium Citrate, Cetoleth-25, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Isotrideceth-9, Colorant, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Sposób przygotowania i przechowywania

Rozcieńczyć z wodą. Dokładne informacje na opakowaniu.

Informacja alergenna

Zawiera mieszanine poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3onu i 2-metylo-2H-izotiazol-3-onu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>