Olej słonecznikowy

Jest 14 produktów.

Olej słonecznikowy to jeden z podstawowych produktów w kuchni każdej gospodyni. Jest uniwersalny, szeroko dostępny i posiada wiele cennych właściwości. Stanowi bogate źródło kwasów Omega 6 oraz witaminy E. Może być spożywany zarówno na ciepło, jak i na zimno. To olej, który cieszy się w naszym kraju największą popularnością.

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy oleje słonecznikowe przygotowane na bazie całkowicie naturalnych i ekologicznych surowców z certyfikowanych upraw rolniczych. Nie zawierają one żadnych sztucznych substancji oraz dodatków. Oferowane przez nas oleje słonecznikowe dostępne są w szklanych butelkach o różnych pojemnościach. Należy przechowywać je w zacienionym miejscu, a po otwarciu spożyć maksymalnie w ciągu sześciu miesięcy. Ewentualny osad na dnie butelki jest objawem naturalnym.

Olej słonecznikowy może być z powodzeniem stosowany do:

  • smażenia
  • gotowania
  • pieczenia

Oleje słonecznikowe z naszej oferty można wykorzystać także jako dodatek do kasz, makaronów, ziemniaków, ryżu, sosów sałatkowych, dressingów, past kanapkowych czy domowych majonezów. Świetnie smakują także z pieczywem, z ich pomocą możemy przygotować włoską bruschettę. Polecamy w szczególności filtrowane oleje słonecznikowe z pierwszego tłoczenia.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również inne oleje, między innymi: olej sezamowy, olej arganowy, olej kokosowy, olej rzepakowy czy olej lniany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i  życzymy udanych zakupów!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe