Akuku Wkładki laktacyjne żelowe Premium

Ultracienkie, ultrachłonne wkładki laktacyjne akuku,wygodne i dyskretne, wyprofilowane. Chłonność wkładki to zasługa superabsorbentu i aż dwóch dodatkowych warstw wchłaniających. Unikalna technologia pozwoliła stworzyć wkładki niezwykle cienkie, o grubości zaledwie 1 mm, które zapewniają poczucie...

12.99

Dodaj do schowka

Opis

Akuku Premium to ultracienkie i ultrawygodne wkładki laktacyjne. Ich grubość została zredukowana do 1 mm, dzięki czemu są nie tylko komfortowe, ale i dyskretne. Co ważne, minimalizm idzie w tym wypadku w parze z efektywnością, gdyż wkładki są ultrachłonne. Rezultat ten uzyskano dzięki wyjątkowej technologii zastosowanej przy produkcji Akuku Premium.

Wkładki są zbudowane z bardzo wydajnego absorbentu i wzbogacone o dwie dodatkowe warstwy chłonne, które stanowią znakomite zabezpieczenie przed niekontrolowanymi wyciekami mleka i krępującymi plamami na odzieży. Co więcej, anatomiczne wyprofilowanie wkładek, ich żelowa, miękka konsystencja oraz forma, która dopasowuje się do kształtu ciała, sprawiają, iż są one idealnym rozwiązaniem dla każdej karmiącej kobiety.

Wkładki żelowe można z powodzeniem stosować do każdego typu stanika. Antypoślizgowa taśma klejąca umożliwia bowiem precyzyjne umieszczenie wkładek i przeciwdziała ich przemieszczaniu się podczas ruchu. Dzięki temu pozwalają one czuć się swobodnie w każdej stylizacji i sytuacji.
Warto również podkreślić, że produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia podrażnień skórnych. Ponadto oddychająca, miękka warstwa chroni przed nadmiernym poceniem się ciała i namnażaniem bakterii.
Niemałym atutem Akuku Premium jest też to, iż wkładki pakowane są w foliowe woreczki, ułatwiające ich higieniczną wymianę.

W każdym opakowaniu produktu znajduje się 30 zapakowanych pojedynczo wkładek laktacyjnych. Producentem Akuku Premium jest firma Albis Mazur sp. z o.o., będąca uznanym i doświadczonym wytwórcą artykułów higienicznych dla mam i niemowląt.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Akuku Wkładki laktacyjne żelowe Premium

  • Producent: Akuku
  • Kod producenta: A0354
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907644003549
  • EAN: 5907644003549
  • Wymiary: 13 x 13 x 6 cm