Azofoska Nawóz granulowany ogrodniczy 25 kg

Azofoska to najwyższej jakości nawozy dla osób szukających wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w ogrodzie. Azofoska granulat/pył to szybko działający nawóz o wszechstronnym zastosowaniu i łatwej aplikacji, idealnie nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i...
169,99 * 185,99 zł
Cena za kg : 6.8zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 161,50 zł

Opis

Odkryj wyjątkowy nawóz granulowany Azofoska, który zapewni Twoim roślinom wszystko, czego potrzebują. Dzięki niemu Twoje rośliny będą zdrowsze, bardziej odporne na choroby i szkodniki, a ich walory smakowe zostaną zachowane na dłużej.

Właściwości nawozu granulowanego ogrodniczego Azofoska

Azofoska to nawóz najwyższej jakości, który został stworzony z myślą o tych, którzy poszukują wygodnego i skutecznego sposobu dokarmiania roślin w ogrodzie. Wyróżnia się szybkim działaniem i wszechstronnym zastosowaniem. Jego łatwa aplikacja sprawia, że idealnie nadaje się do dokarmiania warzyw, kwiatów jednorocznych i wieloletnich, a także drzew i krzewów ozdobnych oraz owocowych. Bogata kompozycja składników pokarmowych, wzbogacona o mikroelementy, jest łatwo przyswajalna przez rośliny, co przekłada się na ich zdrowy rozwój. Dodatkowo, Azofoska charakteryzuje się niską zawartością chlorków, co ma bezpośredni wpływ na lepsze walory smakowe owoców i warzyw oraz dłuższe przechowywanie plonów.

Jak można wykorzystać nawóz Azofoska w ogrodzie?

Ten wszechstronny nawóz jest idealny do stosowania przed siewem lub nasadzeniami. Dzięki niemu rośliny stają się mniej podatne na różnego rodzaju choroby oraz szkodniki. Co więcej, Azofoska gwarantuje piękne i zdrowe rośliny, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Jest to jeden nawóz, który sprawdzi się przy wielu rodzajach roślin, oferując jednocześnie skuteczność i łatwość aplikacji. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym ogrodnikiem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z ogrodnictwem, Azofoska będzie doskonałym wyborem, który pomoże Ci w pielęgnacji Twojego ogrodu.

Zachęcamy do zakupu nawozu Azofoska w sklepie bee.pl. Dbaj o swoje rośliny w sposób profesjonalny i ciesz się ich pięknem przez cały rok!

Szczegóły - Azofoska Nawóz granulowany ogrodniczy 25 kg

  • Producent: Azofoska
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900861142275
  • EAN: 5900861142275
  • Wymiary: 55 x 35 x 12 cm

Składniki - Azofoska Nawóz granulowany ogrodniczy 25 kg

13,3% (N) azot całkowity; 5,5% (N) azot azotanowy; 7,8% (N) azot amonowy; 6,1% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie; 4,0% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 17,1% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 4,5% (MgO) tlenek magnezu całkowity; 21,0% (SO3) trójtlenek siarki całkowity; 0,025% (B) bor całkowity; 0,090% (Cu) miedź całkowita; 0,14% (Fe) żelazo całkowite; 0,14% (Mn) mangan całkowity; 0,020% (Mo) molibden całkowity; 0,025% (Zn) cynk całkowity.

Sposób przygotowania i przechowywania

Nawożenie doglebowe - przez cały okres wegetacji, podlewanie wokół korzeni. Nawożenie dolistne – gdy rośliny są słabe, zaniedbane, słabo wybarwione, słabo kwitną. Unikać podlewania kwiatów i pąków kwiatowych oraz nie nawozić w pełnym słońcu.

Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ewentualne zbrylanie się produktu jest zjawiskiem naturalnym. Nawóz należy dokładnie rozkruszyć przed użyciem.

Recenzje

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ten nawóz to jedna z najlepszych propozycji na rynku, której nikt i nic nie jest w stanie pobić. Mam duży ogród i u nas potrzebne jest naprawdę dobre nawiezienie - w szczególności, że ziemia jest "trudna". Do tego Azofoska jest łatwa w aplikacji i widać, że jej działanie jest bardzo szybkie. Jestem zadowolona z niej już od kilku lat i będę jej wierna jeszcze długo.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również