b.box Bidon ze słomką Gelato Boysenberry 6 m+ 240 ml

Innowacyjny bidon niekapek b.box z obciążoną słomką „podążającą” za płynem. Teraz dostępny także w pastelowych kolorach. Jego pojemność i rozwiązania „techniczne” czynią z niego praktyczny pierwszy kubek dla dziecka. Właściwości produktu: bidon ma obciążoną słomkę, poruszającą się wraz z płynem,...
57,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 61,99 zł

Opis

Bidon b.box Gelato Boysenberry z obciążoną słomką to świetny pomysł na pierwszy kubek treningowy dla dziecka. Dzięki tak skonstruowanej słomce, "podążającej" za piciem, dziecko może trzymać kubek pod każdym kątem, pijąc zawartość do ostatniej kropli. Płyn nie rozlewa się dzięki szczelnemu zamknięciu. Bidon ma również uchwyty ułatwiające małym rączkom trzymanie. Przeznaczony jest dla kategorii wiekowej od 6 miesięcy, gdyż niemowlę w tym wieku z powodzeniem poradzi sobie z bidonem b.box. Można go potraktować jako produkt, który rośnie razem z dzieckiem, gdyż świetnie sprawdzi się również w przypadku starszego malucha. Zapewni to między innymi wymienna słomka.

Istotnym wyznacznikiem decydującym o jakości produktu jest bezpieczeństwo materiałów, z których wykonano bidon b.box. Pozbawiony BPA, ftalanów i PVC jest bezpieczny dla dzieci w każdym wieku. Jego atutem jest lekkość i wytrzymałość na uderzenia. Można myć go w zmywarce, co zdecydowanie zaoszczędzi nasz czas. Opcja demontażu słomki pozwoli nam natomiast wyczyścić dokładnie osad z każdego rodzaju napoju.

Bidon b.box Gelato Boysenberry wyróżnia się nowoczesnym designem i piękną pastelową kolorystyką. Swoim wyglądem zachęci szkraba, by po niego sięgnąć. To komfort i wygoda nie tylko dla malucha, ale i dla rodzica. Jest świetną alternatywą dla tradycyjnej butelki ze smoczkiem i przygotowaniem do nauki picia z kubeczka. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas każdego spaceru czy wyjazdu. To gwarancja czystości, o którą niełatwo w przypadku mniejszych dzieci.

Warto w komplecie dokupić szczotkę do czyszczenia bidonu od środka.

Szczegóły - b.box Bidon ze słomką Gelato Boysenberry 6 m+ 240 ml

  • Producent: b.box
  • Kod producenta: BB00518
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9353965005186
  • EAN: 9353965005186
  • Wymiary: 15 x 12 x 7,5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>