Karty edukacyjne. Quiz o świecie

Karty pobudzą zainteresowanie dziecka nauką przyrody i geografii. Na rewersach umieszczono krótkie teksty dotyczące najważniejszych atrakcji turystycznych znajdujących się poza Polską, na awersach – pytania i polecenia do tekstów. Na każdej karcie znajdują się zaskakujące fakty i pytania quizowe,...

13.84 zł

-8%

14.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Karty pobudzą zainteresowanie dziecka nauką przyrody i geografii. Na rewersach umieszczono krótkie teksty dotyczące najważniejszych atrakcji turystycznych znajdujących się poza Polską, na awersach – pytania i polecenia do tekstów. Na każdej karcie znajdują się zaskakujące fakty i pytania quizowe, które sprawią że dziecko nie raz zaskoczy swoich rówieśników ciekawostkami z całego świata.


Seria Kart edukacyjnych to pomysł na urozmaicenie dziecięcej nauki i połączenie jej z zabawą. Dzięki kartom dzieci będą chętniej uczyć się języka angielskiego, rozwiązywać zadania logiczne czy poszerzać swoją wiedzę o Polsce. Karty wyróżnia wygodny format, dzięki któremu można je zabrać ze sobą wszędzie – do przedszkola, szkoły, a także w podróż czy na spacer. To świetne rozwiązanie podczas rodzinnych zabaw, a także pomysłowy gadżet dla nauczycieli do wykorzystania podczas zajęć.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Karty edukacyjne. Quiz o świecie