Ludwik Sól ochronna do zmywarek 1.5 kg

Usuwa uporczywe zabrudzenia, nie uszkadza zdobień na sztućcach,redukuje osadzający się kamień, posiada skuteczną i innowacyjną formułę, zapewnia świeżość naczyń.
8,99 * 10,99 zł
Cena za kg : 5.99zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,99 zł

Opis

Sól ochronna do zmywarek marki Ludwik usuwa uporczywe zabrudzenia, nie uszkadza zdobień na sztućcach, redukuje osadzający się kamień, posiada skuteczną i innowacyjną formułę oraz zapewnia świeżość naczyń.

Czym jest sól ochronna do zmywarek?

Zmywarki wyręczają nas w myciu naczyń, dodatkowo sprawiając, że zużywamy mniej wody na tę czynność. Jednak, aby nasz sprzęt działał jak najdłużej, musimy o niego odpowiednio zadbać. W tym właśnie pomoże nam sól ochronna. Jest to nic innego jak substancja mająca na celu uchronienie naszej zmywarki od uszkodzeń mechanicznych. Woda, która płynie w rurach, najczęściej jest "twarda" i znajdują się w niej związki wapnia, co doprowadzi do osadzania się kamienia.

Zmywarki w gospodarstwach domowych mają zazwyczaj filtry jonitowe, które mają temu zapobiegać, jednak często okazuje się, że nie są wystarczające, dlatego warto stosować sól ochronną, aby wspomóc ich pracę i nie doprowadzić do awarii urządzenia.

Co się stanie, jeśli przestaniemy używać soli ochronnej do zmywarki?

Pierwszą konsekwencją zaprzestania użycia soli ochronnej do zmywarki jest zużycie filtrów jonitowych. Z czasem zobaczymy kolejne następstwa, takie jak osad na naczyniach, który będzie bardzo widoczny głównie na szkle. Zmywarka nie umyje dobrze naczyń, ponieważ dysze od spryskiwacza zostaną przez kamień zablokowane. W późniejszych etapach zaczną uszkadzać się wewnętrzne części zmywarki, co może doprowadzić do zalania pomieszczenia.

Warto wybrać dobry produkt

Sól ochronna do zmywarek powinna być dobrej jakości, aby w odpowiedni sposób zmiękczyć wodę i nie dopuścić do osadzania się kamienia. Nie warto oszczędzać na tym produkcie, kupując o kilka złotych tańszą wersję, ponieważ jej działanie może być niewystarczające i nie uchronić naszego sprzętu od uszkodzeń. Sól ochronna do zmywarek Ludwik będzie świetnym wyborem.

Szczegóły - Ludwik Sól ochronna do zmywarek 1.5 kg

  • Producent: Ludwik
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900861242227
  • EAN: 5900861242227
  • Wymiary: 22 x 14 x 6 cm

Składniki - Ludwik Sól ochronna do zmywarek 1.5 kg

Sodium Chloride

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>