Matematyka 3. Podręcznik i zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

Matematyka 3. Podręcznik do liceów i techników. Zakres podstawowy Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do nowych, 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r. Materiał...
82,54 * 93,60 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 71,84 zł

Opis

Matematyka 3. Podręcznik do liceów i techników. Zakres podstawowy

Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do nowych, 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r.

Materiał zawarty w podręczniku jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień przedstawionych w podręczniku do klasy 1. i 2. Autorzy omówili w nim m.in.: ułamki algebraiczne, równania i nierówności wymierne, funkcje wymierne, ciągi, kombinatorykę, czworokąty, elementy analizy matematycznej, pochodną, funkcje trygonometryczne i geometrię analityczną.

Rozdziały są podzielone na tematy odpowiadające jednej, dwóm lub trzem jednostkom lekcyjnym. Głębsze zrozumienie omawianych zagadnień umożliwiają rozwiązane przykłady oraz ćwiczenia przeznaczone do samodzielnego rozwiązania. Każdy temat kończą zadania sprawdzające zrozumienie omawianych zagadnień, a każdy rozdział jest zakończony serią zadań zamkniętych i otwartych.

Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do większości zadań.


Matematyka 3. Zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy

Nowe matematyka zbiór zadań dla klasy 3 liceum i technikum zakres podstawowy

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Matematyka 3. Podręcznik i zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy"?
Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda są autorami tego podręcznika.
Ci autorzy są szczególnie płodni! Posiadamy bardzo dużą kolekcję ich podręczników. To ewenement wręcz w skali światowej. Grono autorów, którzy stworzyli ponad 15 książek jest dość niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki . Ich pisanie wymaga, poza wiedzą, umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników muszą znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów o różnych poziomach edukacyjnych.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Matematyka 3. Podręcznik i zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy został opublikowany przez Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Krzysztof Pazdro.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autorów, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się na stronie oglądanego produktu.


Jaki poziom wiedzy obejmuje ten podręcznik?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie podstawowym.


Kilka słów o wydającym ten podręcznik szkolny:
Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro to renomowane wydawnictwo funkcjonujące na rynku od 1992 r. Na początku skupiało się na publikowaniu podręczników do przedmiotów ścisłych, lecz później poszerzyło ofertę o przedmioty humanistyczne, przyrodnicze i artystyczne. Cechuje się ono kooperacją z uznawanymi autorami oraz wysokim poziomem merytorycznym. Szerokie portfolio produktów, w tym zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, podręczniki, powoduje, że jest bardzo często używane przez nauczycieli i uczniów w całym kraju.

Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka 3. Podręcznik i zbiór zadań dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>