Pakiet Matematyka 4. Podręcznik i zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy

Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres podstawowy Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r. Materiał...
80,54 * 93,60 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 75,93 zł

Opis

Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres podstawowy

Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r.

Materiał zawarty w podręczniku jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień przedstawionych w podręczniku do klasy 1., 2. i 3. Autorzy omówili w nim m.in.: funkcję wykładniczą i logarytmiczną, elementy statystyki, rachunek prawdopodobieństwa i geometrię przestrzenną.

Rozdziały są podzielone na tematy odpowiadające jednej, dwóm lub trzem jednostkom lekcyjnym. Głębsze zrozumienie omawianych zagadnień umożliwiają rozwiązane przykłady oraz ćwiczenia przeznaczone do samodzielnego rozwiązania. Każdy temat kończą zadania sprawdzające zrozumienie omawianych zagadnień, a każdy rozdział jest zakończony serią zadań zamkniętych i otwartych. Wszystkie zadania na dowodzenie zostały oznaczone symbolem  D. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do większości zadań.


Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres podstawowy

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności.

Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych. Po każdym rozdziale zamieszczono test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru podano wskazówki i odpowiedzi do zadań.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Pakiet Matematyka 4. Podręcznik i zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy"?
Autorami podręcznika są Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda.
Ci autorzy są niezwykle płodni! Posiadamy ogromną kolekcję ich podręczników. Czy wiesz, że jest to ewenement w skali Polski? Grono autorów, którzy napisali ponad 15 książek jest dość niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki . Pisanie podręczników wymaga, poza znajomością dziedziny, również umiejętności jasnego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników muszą znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów będących na różnych poziomach edukacyjnych.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja Pakiet Matematyka 4. Podręcznik i zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy została przygotowana przez Wydawnictwo Pazdro.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


O wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Funkcjonująca od 1992 roku Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro jest znana jako wydawnictwo skupiające się początkowo na publikacjach z dziedziny nauk ścisłych, lecz z czasem rozszerzyła asortyment o podręczniki do przedmiotów przyrodniczych, humanistycznych i artystycznych. Współpracuje z cenionymi autorami, podkreślając swoje zaangażowanie w profesjonalizm i poziom merytoryczny. Szeroka oferta produktów, obejmująca m.in podręczniki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, przyciąga nauczycieli i uczniów w całej Polsce.

Jakiego poziomu nauczania dotyczy ta ksiażka?
Ten materiał jest przeznaczony do wykorzystania na poziomie podstawowym.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Pakiet Matematyka 4. Podręcznik i zbiór zadań do liceów i techników. Zakres podstawowy

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>