Pakiet Matematyka 4. Podręcznik i zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony

Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres rozszerzony Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r. Materiał...
92,31 * 108,20 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 86,28 zł

Opis

Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres rozszerzony

Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r.

Materiał zawarty w podręczniku jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień przedstawionych w podręczniku do klasy 1., 2. i 3. Autorzy omówili w nim m.in.: funkcję wykładniczą i logarytmiczną, elementy statystyki, rachunek prawdopodobieństwa i geometrię przestrzenną.

Rozdziały są podzielone na tematy odpowiadające jednej, dwóm lub trzem jednostkom lekcyjnym. Głębsze zrozumienie omawianych zagadnień umożliwiają rozwiązane przykłady oraz ćwiczenia przeznaczone do samodzielnego rozwiązania. Każdy temat kończą zadania sprawdzające zrozumienie omawianych zagadnień, a każdy rozdział jest zakończony serią zadań zamkniętych i otwartych. Wszystkie zadania na dowodzenie zostały oznaczone symbolem  D. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do większości zadań.


Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności.

Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych. Po każdym rozdziale zamieszczono test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru podano wskazówki i odpowiedzi do zadań.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Pakiet Matematyka 4. Podręcznik i zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony"?
Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda są autorami tej książki.
Ci autorzy są wyjątkowo płodni! Posiadamy dużą kolekcję ich podręczników. To ewenement wręcz na skalę światową! Grono autorów, którzy stworzyli ponad 15 książek jest dość niewielkie. Szczególnie, jeśli chodzi o podręczniki szkolne. Pisanie podręczników wymaga bowiem, poza wiedzą, umiejętności klarownego i zrozumiałego przekazywania informacji. Autorzy podręczników powinni znać program nauczania, spełniać wymagania edukacyjne dostosowane do uczniów będących na różnych poziomach edukacji.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Pakiet Matematyka 4. Podręcznik i zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony" wydało Wydawnictwo Pazdro.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Jaki zakres wiedzy obejmuje ten podręcznik?
Książka ta jest rekomendowana dla osób na poziomie rozszerzonym. Dedykowana dla uczniów bardziej zaawansowanych.


Przeczytaj o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro to słynne wydawnictwo funkcjonujące na rynku od 1992 r. Początkowo koncentrowało się na publikacji podręczników do przedmiotów ścisłych, ale w późniejszych latach rozszerzyło swoją ofertę o przedmioty przyrodnicze, humanistyczne i artystyczne. Wyróżnia się ono kooperacją z uznawanymi autorami oraz bardzo wysokim poziomem merytorycznym. Szerokie portfolio produktów, w tym zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, podręczniki, powoduje, że jest bardzo często wybierane przez nauczycieli i uczniów w całej Polsce.

Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Nie zapomnij o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Pakiet Matematyka 4. Podręcznik i zbiór zadań do liceów i techników. Zakres rozszerzony

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>