Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podsawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń jest ściśle skorelowany z podręcznikiem "Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik" i stanowi idealne uzupełnienie materiału. Atuty zeszytu ćwiczeń:  Atrakcyjne zadania o zróżnicowanym stopniu trudności umożliwiają powtórzenie wiedzy, rozbudzają...
19,87 * 21,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,95 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń jest ściśle skorelowany z podręcznikiem "Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podstawowa. Klasa 7. Podręcznik" i stanowi idealne uzupełnienie materiału.

Atuty zeszytu ćwiczeń: 

  • Atrakcyjne zadania o zróżnicowanym stopniu trudności umożliwiają powtórzenie wiedzy, rozbudzają kreatywność ucznia i pozwalają na praktyczną naukę języka niemieckiego w sposób przystępny i ciekawy. 
  • W każdym rozdziale znajdują się trzy podrozdziały, sekcja Grammatik, sekcja Landeskunde oraz sekcja Fotostory z kodem QR, pod którym dostępny jest odcinek serialu omawianego na lekcji. 
  • Na końcu każdego rozdziału znajduje się lekcja powtórzeniowa pozwalająca usystematyzować wiedzę.

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podsawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń został przygotowany przez Wydawnictwo WSiP.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zabrać ze sobą.


W którym roku został wydany "Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podsawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń"?
Ten podręcznik został wydany w 2023 roku. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni czuć, że korzystają z najnowszych materiałów.


Przeczytaj o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Od 1945 r., Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) wydają wysokiej jakości materiały edukacyjne dla uczniów i nauczycieli w Polsce. Publikując 25 tysięcy tytułów z całkowitym nakładem ponad 2 000 000 000 sztuk, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne są jednym z najbardziej znanych wydawnictw w Polsce. Wydawnictwo specjalizuje się w publikacji różnorodnych materiałów, takich jak podręczniki, repetytoria, poradniki i kursy. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też nowoczesne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące podręczniki w wersji elektronicznej, a także prowadzi Klub Nauczyciela.

Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać produkty? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Natürlich auf Deutsch! Język niemiecki. Szkoła podsawowa. Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>