Amylon

Domowe wypieki to nie lada wyzwanie dla każdej pracującej osoby, bez względu czy jest to pan czy pani domu. Rozpoczynając przygodę z gotowaniem czy pieczeniem, zawsze oczekujemy, że sporządzone przez nas potrawy będą idealne i smaczne – poszukujemy więc w internetowych otchłaniach wyjątkowych przepisów i przemierzamy kilometrowe supermarkety w celu znalezienia odpowiednich składników. Problem pojawia się, gdy chcemy nabyć produkty ekologiczne – bez zawartości chemii, sztucznych konserwantów, barwników czy szkodliwych aromatów.

W takich niespodziewanych sytuacjach przychodzą nam z pomocą ekologiczne firmy, które specjalizują się w wytwarzaniu naturalnych, zdrowych produktów o pełnowartościowym składzie. Jedną z takich marek jest czeska firma Amylon – producent produktów spożywczych i skrobi. Choć ekologiczne produkty pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno, Amylon już od niemal stu lat weryfikuje potrzeby współczesnego konsumenta i oferuje produkty spełniające nawet najbardziej wysublimowane wymagania.

Jakich produktów możemy zatem spodziewać się w ofercie czeskiego producenta? Przede wszystkim ekologiczne wersje proszków do pieczenia, cukrów waniliowych, bezglutenowe propozycje produktów takich jak kisiele, galaretki  i budynie. To jednak nie koniec! Masło klarowane, deser panna cotta, panierki kukurydziane czy serwatki w proszku to kolejne z ekologicznych propozycji czeskiego Amylonu.

Wszystkie produkty powstały z miłości do środowiska naturalnego – są więc zdrowymi, pełnowartościowymi produktami, które możemy wprowadzić do dowolnie sprofilowanego jadłospisu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami produktów Amylon dostępnych w naszym sklepie internetowym!

-1%
w magazynie
wysyłka do 72 godzin
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe