Viridian Viridikid Witamina D w kropelkach dla dzieci - suplement diety 30 ml

Viridikid Witamina D w kropelkach dla dzieci Suplement diety Viridikid Witamina D w kropelkach dla dzieci to witamina D3 400 IU odpowiednia dla wegetarian i wegan. Witamina D3 dla dzieci w butelkach z kroplomierzem do szybkiego i łatwego użycia: 0,5 ml (miarka na kroplomierzu) zawiera 400 IU...
70,00
Cena za L : 2333.33zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,96 zł

Opis

Viridikid Witamina D w kropelkach dla dzieci Suplement diety

Viridikid Witamina D w kropelkach dla dzieci to witamina D3 400 IU odpowiednia dla wegetarian i wegan. Witamina D3 dla dzieci w butelkach z kroplomierzem do szybkiego i łatwego użycia: 0,5 ml (miarka na kroplomierzu) zawiera 400 IU witaminy D o przyjemnym, delikatnym smaku pochodzącym z olejku pomarańczowego.

Coraz mniej przebywamy na słońcu, natomiast coraz więcej w zamkniętych pomieszczeniach. Filtry słoneczne z faktorem SPF 15 zmniejszają zdolność skóry do syntezy witaminy D o ponad 95%.

Do grup szczególnie narażonych na niedobór witaminy D należą: osoby spędzające więcej czasu w pomieszczeniach zamkniętych kobiety w ciąży osoby powyżej 65 roku życia dzieci do 5 roku życia

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji, jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające - stearynian magnezu (inaczej nazywany na etykietach sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cukier, talk oraz koloranty. Produkty Viridian są tak czyste jak to możliwe. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian brzmi: "Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane". Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Szczegóły - Viridian Viridikid Witamina D w kropelkach dla dzieci - suplement diety 30 ml

  • Producent: Viridian
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060003592877
  • EAN: 5060003592877
  • Wymiary: 11 x 3.5 x 3.5 cm

Składniki - Viridian Viridikid Witamina D w kropelkach dla dzieci - suplement diety 30 ml

olej z nasion słonecznika, olejek pomarańczowy, witamina D z porostu Lichen. Porcja dzienna (0,5 ml) zawiera: Witamina D 400iu z porostuLichen 10 ug - 200%RWS RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób przygotowania i przechowywania

Należy odmierzyć załączonym kroplomierzem 0,5ml i dodać do jedzenia lub picia. Należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 25°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Habio Mariola Olszewska, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>