100 pomysłów na katechezę T.2 Biblia i jej czasy

100 pomysłów na katechezę. Biblia i czasy Jezusa to książka, którą kierujemy do wszystkich dzieci, katechetów i rodziców. Jest to zbiorek ciekawych zabaw, quizów biblijnych i zajęć plastycznych, dzięki którym dzieci lepiej Biblię i czasy, w których żył Pan Jezus. Przedstawione na 176 stronach...
13,76 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,82 zł

Opis

100 pomysłów na katechezę. Biblia i czasy Jezusa to książka, którą kierujemy do wszystkich dzieci, katechetów i rodziców. Jest to zbiorek ciekawych zabaw, quizów biblijnych i zajęć plastycznych, dzięki którym dzieci lepiej Biblię i czasy, w których żył Pan Jezus. Przedstawione na 176 stronach aktywności zapraszają do medytacji słowa Bożego i pomagają młodym chrześcijanom wzrastać w wierze. Samodzielnie wykonane księgi Biblii, papierowe ozdoby, miasteczko palestyńskie, biblijna gra planszowa i wiele, wiele innych prostych w wykonaniu pomysłów, które ożywią i ubogacą niejedną katechezę i niedzielne popołudnie.
Książka jest także świetną pomocą dla rodziców i animatorów grup parafialnych.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "100 pomysłów na katechezę T.2 Biblia i jej czasy"?
Za treścią podręcznika stoi Silvia Vecchini.
Jest autorem kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Często autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może na przykład z konieczności dużego zaangażowania w proces zbierania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
"100 pomysłów na katechezę T.2 Biblia i jej czasy" składa się z 176 stron. Jest wypełniony treścią edukacyjną podkreśloną grafikami. Zawarto w nim znaczące i starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Kiedy wydano ten podręcznik?
Podręcznik 100 pomysłów na katechezę T.2 Biblia i jej czasy został opublikowany w 2019 roku. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez te lata pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść energetycznie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - 100 pomysłów na katechezę T.2 Biblia i jej czasy

 • Autor: Silvia Vecchini
 • Wydawnictwo Jedność
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 176
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381440592
 • Język: polski
 • Tłumacz: Krystyna Kozak
 • ISBN: 9788381440592
 • EAN: 9788381440592
 • Wymiary: 21.0x29.5x0.8 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>