Naczynia i sztućce dla małych dzieci i niemowląt

Jest 150 produktów.

Karmienie małego dziecka to dla rodziców spore wyzwanie organizacyjne. Początkowo karmione piersią niemowlę nie wykazuje innych potrzeb żywieniowych. Sytuacja jednak zmienia się wraz z rozwojem malucha i wzrostem jego samodzielności. Dziecko zaczyna odrzucać chęć pomocy przy jedzeniu. Zbliżając się do 1. roku życia, chce już jeść samodzielnie.

Niezbędne w takiej sytuacji są akcesoria do karmienia dostępne w naszym sklepie. W ofercie znajdują się m.in.:

  • silikonowe foremki do lodów,
  • pierwsze sztućce oraz komplety dla starszych dzieci,
  • miseczki i talerzyki, śliniaczki,
  • kubki niekapki z miękkim lub twardym ustnikiem, termosy,
  • zestawy naczyń i wiele innych.

Naczynia i sztućce dostępne są w różnorodnych kształtach i kolorach, a materiały przeznaczone do ich wykonania są bezpieczne dla użytkowników i nie wchodzą w reakcje z żywnością. Kolorowe akcesoria zachęcą dzieci do korzystania z nich, urozmaicą posiłek i pomogą niejadkom przekonać się do podanych dań. Dzięki naszym kompletom akcesoriów każdy maluch może mieć swój własny zestaw obiadowy. Delikatne tworzywa, jak np. silikon, nie podrażniają dziąseł ani pojawiających się zębów. Materiał jest miękki i plastyczny, wyprofilowany specjalnie dla małych rączek.

Specjalną ofertę stanowią miseczki, w których bezpośrednio można podgrzewać posiłek. Większość też można myć w zmywarce, nie obawiając się o uszkodzenia. Produkty sprawdzają się w użytku domowym, stanowią też idealne rozwiązanie na spacer lub piknik.

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe