Szelki do nauki chodzenia

Jest 7 produktów.
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 99,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 79,00 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 21,49 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 99,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 99,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 99,00 zł
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 93,00 zł

Nauka stawiania pierwszych kroków to nie lada wyzwanie. Wiąże się z mnóstwem potknięć i upadków, za każdym razem trzeba jednak wstać i próbować dalej. Takie właśnie podejście mają zwykle dzieci – są niestrudzone w swoich wysiłkach. Każdy rodzic ma też świadomość tego, że dziecko prędzej czy później będzie chciało wyjść z wózka lub nosidełka – i będzie to robić przy każdej nadarzającej się okazji. Aby więc nieco ułatwić trudne zadanie, jakim jest nauka chodzenia, zaopatrzmy malucha w lekkie, ale praktyczne szelki.

Szelki do nauki chodzenia pozwolą nam przytrzymać malucha, gdy się potknie, by ochronić go przed przewróceniem. Pomogą dziecku utrzymać równowagę, dzięki czemu szybciej osiągnie cel, a jednocześnie nie będą krępować jego ruchów, zapewniając maksymalną swobodę i komfort. Będą też sporym ułatwieniem dla rodziców, którzy nie mogą długo się schylać – uprzęż do nauki chodzenia umożliwia zachowanie bardziej komfortowej wyprostowanej postawy.

Małe dzieci często drażni i irytuje ciągła kontrola rodziców. Chcą wszystko robić same, iść do przodu i badać otoczenie na własną rękę. Szelki do nauki chodzenia będą doskonałym wyjściem z tej sytuacji – dzięki nim ciekawski i dziarski maluch będzie mógł mieć wrażenie, że wszystko robi sam, a opiekun zachowa niezbędną kontrolę nad sytuacją.

Szelki do nauki chodzenia to jednak nie tylko ułatwienie przy stawianiu pierwszych kroków. Przydadzą się także do przytrzymania dziecka w tłumie ludzi, w centrach handlowych, przy ruchliwych ulicach albo podczas festynów i innych imprez. Dzięki nim będziemy mieć zawsze swoją pociechę na oku, blisko nas.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe