Agatha Christie. Herkules Poirot. Tajemnicza historia w Styles

  • Jean-Françoise Vivier, Romuald Gleyse
  • Egmont
  • Agatha Christie
  • 9788328158474
  • 48 godzin + czas dostawy
Komiks na podstawie pierwszej powieści Agaty Christie, publikowany w setną rocznicę jej wydania! Z powodu otrzymanej w czasie wojny rany kapitan Hastings zostaje zwolniony ze służby i przyjeżdża do Styles, rodzinnej rezydencji swojego przyjaciela z dzieciństwa, Johna. Tam dochodzi do tajemniczej...

24.93

-29%

34.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Komiks na podstawie pierwszej powieści Agaty Christie, publikowany w setną rocznicę jej wydania!

Z powodu otrzymanej w czasie wojny rany kapitan Hastings zostaje zwolniony ze służby i przyjeżdża do Styles, rodzinnej rezydencji swojego przyjaciela z dzieciństwa, Johna. Tam dochodzi do tajemniczej śmierci pani domu, macochy Johna. Na scenę po raz pierwszy w historii wkracza mały Belg z sumiastym wąsem – Herkules Poirot, były belgijski inspektor policji, uchodźca wojenny. Wspólnie z Hastingsem rozpoczynają śledztwo, pełne niespodzianek i zwrotów akcji, które zbudowało legendę największego detektywa na świecie.

Scenariusz komiksu napisał Jean-Françoise Vivier, francuski scenarzysta przez wiele lat związany z wydawnictwami Dargaud i Lombard, miłośnik komiksów historycznych. Autorem rysunków jest Romuald Gleyse, współautor m.in. „The Beatles in Comics”.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Agatha Christie. Herkules Poirot. Tajemnicza historia w Styles

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki