Akademia Maluszka. Malpka

Kolorowanka dla maluszka małpka z grubym obrysem Każdy maluch będzie zachwycony tą książeczką. Kolorowe ilustracje oraz gruby obrys obrazków ułatwią kolorowanie. Pomogą ćwiczyć rączkę i zapewnią dziecku doskonałą zabawę.
7,52 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,45 zł

Opis

Kolorowanka dla maluszka małpka z grubym obrysem

Każdy maluch będzie zachwycony tą książeczką. Kolorowe ilustracje oraz gruby obrys obrazków ułatwią kolorowanie. Pomogą ćwiczyć rączkę i zapewnią dziecku doskonałą zabawę.

Historyjka "Akademia Maluszka. Malpka" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Akademia Maluszka. Malpka". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

Pozycja Akademia Maluszka. Malpka została opublikowana przez Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to sprawdź też inne tytuły od tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.