Anatomia człowieka. Repetytorium

209,72
Opis

Anatomia człowieka Repetytorium niezastąpiona pomoc w nauce

Anatomia człowieka Repetytorium to wyjątkowa publikacja, która stanowi skróconą formę jednego z najlepszych podręczników w dziedzinie anatomii pięciotomowej Anatomii człowieka autorstwa Adama Bochenka i Michała Reichera. Książka ta została stworzona z myślą o studentach kierunków medycznych, dostarczając im niezbędnej wiedzy w przystępnej formie.

Dlaczego warto sięgnąć po to repetytorium?

Systematyzacja wiedzy: Autorzy, reprezentujący trzy pokolenia anatomów, starannie zebrali i uporządkowali kluczowe zagadnienia z zakresu anatomii, co ułatwia przyswajanie wiedzy.

Przydatność dla studentów: Książka jest idealna dla studentów kierunku lekarskiego oraz lekarsko-dentystycznego, którzy potrzebują skutecznego narzędzia do powtórki materiału.

Podstawowa lektura dla innych kierunków: Dla studentów innych specjalizacji medycznych, repetytorium stanowi fundament do nauki anatomii człowieka.


Szczegóły - Anatomia człowieka. Repetytorium

  • Wydawnictwo Wydawnictwo Lekarskie PZWL
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2023
  • Ilość stron: 739
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788301229962
  • Język: polski
  • Podtytuł: Na podstawie anatomii człowieka A. Bochenka, M. Reichera
  • ISBN: 9788301229962
  • EAN: 9788301229962
  • Wymiary: 16.5x23.5 cm

Dane producenta

PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o., ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa, Polska, recepcja@pwn.pl, tel. 22 695 48 15

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Popularne tematy