Anurex - wkładka do krioterapii hemoroidów

Anurex® wkładka do krioterapii hemoroidów to produkt pozwalający na skuteczne pozbycie się kłopotliwego problemu z guzkami krwawniczymi. Wkładkę można wykorzystywać przez pół roku od zakupu. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup dwóch wkładek, co pozwoli na przedłużenie terapii. Anurex® wkładka do...

71.76 zł

Dodaj do schowka

Opis

Anurex® wkładka do krioterapii hemoroidów to produkt pozwalający na skuteczne pozbycie się kłopotliwego problemu z guzkami krwawniczymi. Wkładkę można wykorzystywać przez pół roku od zakupu. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup dwóch wkładek, co pozwoli na przedłużenie terapii. Anurex® wkładka do krioterapii hemoroidów pozwala pozbyć się tego problemu, bez stosowania nieskutecznych maści.

Sposób przygotowania i przechowywania

Anurex® działa na zasadzie wymrażania hemoroidów. Wkłada się ją na kilka godzin do zamrażalnika, co pozwala na zamrożenie bezpiecznie ukrytego płynu chłodniczego. Następnie wkładkę wkłada się do odbytu, co daje bardzo szybkie uczucie ulgi. Niska temperatura wywoływana przez Anurex® wkładkę do krioterapii hemoroidów sprawia, że guzki krwawnicze zanikają, co wiąże się ze zmniejszeniem obrzęków i innych niepożądanych efektów.

Przechowywać w temperaturze pokojowej.

Dane producenta/dystrybutora

Herbamedicus Sp. z o.o., ul. Kazimierza Wielkiego 3, 95-080 Tuszyn

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Anurex - wkładka do krioterapii hemoroidów

  • Producent: Anurex
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 804879119517
  • EAN: 804879119517