AquaPlay Tor wodny w walizce LockBox Simba

Przenośne centrum zabawy AquaPlay to kompletny zestaw składający się z 27 elementów, które zapewniają niezapomniane przygody wodne. Dzięki zestawowi AquaPlay dzieci nie tylko bawią się, ale również uczą się poprzez eksperymentowanie. To niezwykłe połączenie rozrywki z nauką, które pozwala zrozumieć...
174,86 * 225,31 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 138,60 zł

Opis

Przenośne centrum zabawy AquaPlay to kompletny zestaw składający się z 27 elementów, które zapewniają niezapomniane przygody wodne. Dzięki zestawowi AquaPlay dzieci nie tylko bawią się, ale również uczą się poprzez eksperymentowanie. To niezwykłe połączenie rozrywki z nauką, które pozwala zrozumieć zasady fizyki, takie jak przyczyna, skutek, ruch i kierunki. Znajduje się tu basen portowy z dużym dźwigiem kontenerowym, gdzie maluchy mogą przeżywać przygody z załadunkiem i rozładunkiem kontenerowca oraz amfibii. Korba wyposażona w szerokie powierzchnie wiosłowania sprawia, że generowanie prądów wodnych staje się prostą przyjemnością, a łódki mogą swobodnie poruszać się po szerokich kanałach. Dodatkową zaletą tego zestawu jest jego mobilność i praktyczność.

AquaPlay LockBox jest składany, dzięki czemu po zakończeniu zabawy można go łatwo zamknąć i bezpiecznie przenieść, zachowując porządek i poręczność. Dzięki temu dzieci mogą cieszyć się swoją ulubioną zabawką zarówno w domu, jak i poza nim, zapewniając rozrywkę w dowolnym miejscu.

Renomowana marka AquaPlay od 1977 roku oferuje fascynujące zestawy, które poprzez zabawę wyjaśniają prawa fizyki. Wykonane są ze sprawdzonego i bezpiecznego tworzywa odpornego na promieniowanie UV, zachowują kolory i są łatwe w montażu. Zestawy AquaPlay to idealne zabawki do ogrodu, które gwarantują kreatywny i zabawny sposób nauczania, jak woda się porusza, podnosi i wspina. System kanałów wodnych zapewnia wciągającą zabawę na długi czas. Precyzyjnie zaprojektowane uszczelki są łatwe w montażu i całkowicie uszczelniają tory. Do każdego opakowania dołączona przejrzysta instrukcja montażu.

  • Wymiary produktu: 85x67x22cm
  • Wymiary opakowania: 51x43,5x18,5cm

Wiek: 3+

Szczegóły - AquaPlay Tor wodny w walizce LockBox Simba

  • Producent: Simba
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 51.0 x 43.5 x 18.5 cm
  • Kod producenta: GXP-864194
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7313400015165
  • Seria AquaPlay
  • EAN: 7313400015165

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>