Arcygroźne domostwory. Mika i Chłodek

Jest bardzo gorąco. Jak się ochłodzić, gdy nie działają żadne sposoby? Ani wiatraczek, ani... Uff, na szczęście w kuchni Mika poznaje Chłodka. Czy dziewczynce uda się zorganizować piknik dla przyjaciół i umilić im upalny dzień? Czy Chłodek im pomoże? „Mika i Chłodek" to kolejny komiks dla...
24,92 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,66 zł

Opis

Jest bardzo gorąco. Jak się ochłodzić, gdy nie działają żadne sposoby? Ani wiatraczek, ani... Uff, na szczęście w kuchni Mika poznaje Chłodka. Czy dziewczynce uda się zorganizować piknik dla przyjaciół i umilić im upalny dzień? Czy Chłodek im pomoże?

„Mika i Chłodek" to kolejny komiks dla najmłodszych z serii o Mice - rezolutnej, pomysłowej i ciekawskiej dziewczynce, odważnie badającej najbliższe otoczenie. W „Mice i Wyjcu" Mika ratuje skarpetki z paszczy huczącego domostwora, a w „Mice i Bulgocie"– ukochaną żabkę z brzucha... wiadomo... Bulgota, który rezyduje w domowej pralni. Teraz zaprzyjaźnia się z Chłodkiem. Świat za progiem własnego pokoju jest bowiem pełen niespodzianek i dziwnych sprzętów, a właściwie domostworów. Warto wiedzieć, kto jest kim.

Komiks dla najmłodszych czytelników, do oglądania, opowiadania linearnej historii, rozwijający wyobraźnię.

Autorem książeczki "Arcygroźne domostwory. Mika i Chłodek" jest Agata Loth-Ignaciuk, Berenika Kołomycka.

"Arcygroźne domostwory. Mika i Chłodek" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej publikacji to gwarancja udanej zabawy. Krótka forma to mądry pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Publikacje dla dzieci w wieku 2-5 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością pobudzi go do zadawania niekończących się pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie z dzieckiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z rodzicem o bohaterach pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki temu znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie czekaj i kup dla niego też inne części z serii "Arcygroźne domostwory".

Jest to dość krótka publikacja - ma 28 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Arcygroźne domostwory. Mika i Chłodek została opublikowana przez Wydawnictwo Druganoga. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź też pozostałe pozycje tego wydawcy.