Argo Koperta DL 280144 zielona 10 szt.

Promocja:
Biurowe
Kolorowa koperta ozdobna to doskonała alternatywa dla uniwersalnej białej koperty wysyłkowej. Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, a dzięki kopercie dekoracyjnej, jesteśmy w stanie pozytywnie zaskoczyć, odbiorcę naszej przesyłki. Koperty ozdobne są wyjątkowo eleganckim i ekskluzywnym produktem,...
8,65 * 8,98 zł
Cena za szt. : 0.87zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,31 zł

Opis

Kolorowa koperta ozdobna to doskonała alternatywa dla uniwersalnej białej koperty wysyłkowej. Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, a dzięki kopercie dekoracyjnej, jesteśmy w stanie pozytywnie zaskoczyć, odbiorcę naszej przesyłki.
 Koperty ozdobne są wyjątkowo eleganckim i ekskluzywnym produktem, dlatego szczególnie warto, abyśmy dokładnie zapoznali się z poszczególnymi parametrami produktu przed dokonaniem zakupu.

Koperta ozdobna klejona na mokro NK  klej znajdujący się na klapie zamykającej kopertę ozdobną zaczyna działać po lekkim zwilżeniu. Zaklejenie tego typu to gwarancja trwałości nawet do kilkudziesięciu lat.
Gramatura wysoki parametr odpowiadający za grubość koperty ozdobnej, sprawia, że charakteryzuje się ona wyjątkowo dużą odpornością na zagięcia i rozerwania.

Szczegóły - Argo Koperta DL 280144 zielona 10 szt.

  • Kod producenta: 280144 AR
  • Producent: Argo
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903069043863
  • EAN: 5903069043863

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>