Artglob Podkładka na biurko - Mapa nieba/Układ słoneczny

Nie musicie szukać teleskopu, z naszymi najnowszymi Dwustronna podkładka na biurko: Układ Słoneczny Młodego Odkrywcy - Mapa Nieba Młodego Odkrywcy dla dzieci.Pierwsza strona podkładki zawiera Mapę Układu Słonecznego.Wreszcie nadszedł czas na podbój kosmosu! Mapa ta dzięki oryginalnej grafice...

19.99 zł

-20%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis


Nie musicie szukać teleskopu, z naszymi najnowszymi Dwustronna podkładka na biurko: Układ Słoneczny Młodego Odkrywcy - Mapa Nieba Młodego Odkrywcy dla dzieci.

Pierwsza strona podkładki zawiera Mapę Układu Słonecznego.

Wreszcie nadszedł czas na podbój kosmosu! Mapa ta dzięki oryginalnej grafice połączonej z miłą dla oka kolorystyką w przyjemny sposób pozwoli najmłodszym oraz nieco starszym dzieciom w zgłębieniu tajemnic naszego najbliższego kosmicznego sąsiedztwa.

Wiadomości dotyczące poszczególnych elementów w łatwy sposób można odnaleźć dzięki numerycznej legendzie znajdującej się na dole mapy, będą to nie tylko opisy poszczególnych planet, lecz także ciekawostki dotyczące historii odkrywania kosmosu. Mapa w harmonijny sposób łączy w sobie aspekty merytoryczne, jak i wizualne, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w roli elementu dekoracyjnego w dziecięcym pokoju. Układ Słoneczny Młodego Odkrywcy to mapa, dzięki której w ciekawy sposób możesz pomóc swojemu dziecku w rozwijaniu jego pasji oraz zainteresowań.

Natomiast druga strona podkładki, przedstawia Mapę Nieba.

3, 2, 1… Start! Rozpoczynamy poszukiwania Wielkiej Niedźwiedzicy! Z myślą o dzieciach stworzyliśmy mapę, której celem jest przybliżenie im astronomicznych faktów i ciekawostek o układach gwiezdnych. Dzięki starannie wykonanej, bajecznej grafice obfitującej w żywe kolory mapa przyciągnie uwagę każdego ucznia. I kto wie? Być może będzie to początek astronomicznej pasji! Zastosowaliśmy między innymi podział na niebo północne i południowe, a do każdej z opisywanych konstelacji przyporządkowaliśmy właściwy jej symbol oraz dodatkowe fakty – o okresie widoczności danego gwiazdozbioru w Polsce i jego pozycji na liście gwiazdozbiorów, ustalanej według wielkości powierzchni. W dolnej części mapy znajduje się legenda, będąca zbiorem informacji dobranych tak, by w prosty sposób opowiedzieć o fascynującym, kosmicznym świecie. Gwarantujemy, że Mapa Nieba dla dzieci znacznie ułatwi naukę w domowych warunkach oraz dopełni treści zdobyte w szkolnej ławce, na ścianie zwiśnie jako wymarzona ozdoba każdego pokoju, a przewiązana wstążką będzie wymarzonym prezentem Twojej pociechy.Dodatkowo, podkładka posłuży jako ochrona blatu każdego dziecięcego biurka"

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Artglob Podkładka na biurko - Mapa nieba/Układ słoneczny

  • Producent: Artglob
  • Rok wydania: 2021
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907751196127
  • EAN: 5907751196127
  • Wymiary: 580x380 mm