Artur i złoty sznur w. ukraińska

Wyobraź sobie skarbiec zawierający wszystkie największe skarby i relikwie świata, od zmumifikowanych szczątków starożytnych monarchów po lśniące miecze legendarnych wojowników. Muzeum starożytności i przedmiotów magicznych. Jak udało się przedstawicielom jednej rodziny zgromadzić tak imponującą...
59,22 * 69,10 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 58,74 zł

Opis

Wyobraź sobie skarbiec zawierający wszystkie największe skarby i relikwie świata, od zmumifikowanych szczątków starożytnych monarchów po lśniące miecze legendarnych wojowników. Muzeum starożytności i przedmiotów magicznych. Jak udało się przedstawicielom jednej rodziny zgromadzić tak imponującą kolekcję? Zostaniesz zanurzony w magicznym świecie zamieszkałym przez potężnych bogów i mityczne zwierzęta.

Główny bohater komiksu, mały chłopiec o imieniu Artur, staje przed trudnymi wyzwaniami i ryzykowną podróżą. Będzie musiał wykazać się prawdziwą odwagą, by ocalić rodzinne miasto przed zniszczeniem.

Dlaczego warto kupić:

Wydarzenia i postacie komiksu wzorowane są na postaciach z mitologii skandynawskiej. W ten sposób dziecko będzie mogło wzbogacić swoje horyzonty i wiedzieć na pewno, że Thor i Loki nie są postaciami ze świata Marvela, ale przede wszystkim bohaterami skandynawskiego folkloru.

Dzieciom dużo łatwiej jest czytać książki z dużymi ilustracjami i ekscytującymi historiami! Komiksy to książki do rozwijania umiejętności i nawyku czytania, a miłość do komiksów z czasem przeradza się w miłość do książek w ogóle, ponieważ dziecko przyzwyczaja się do procesu czytania.

Artur i złote runo jest po prostu idealny dla każdego dziecka, maluch po prostu nie może oderwać się od mitologicznych przygód rodziny Burokamen.

Wszyscy rodzice bez wyjątku marzą o tym, aby wychować dziecko na osobę odważną i pewną siebie. Ale czasami życzenia i słowa dorosłych nie wystarczą, ale książka może dać inspirujący przykład. Jak ta historia, w której główny bohater, mimo swojego wieku i wzrostu, zdołał uratować całe miasteczko.

Szczegóły - Artur i złoty sznur w. ukraińska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również