Lisica i żuraw +CD

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Wydawnictwo ASTRUM przygotowało serię komiksów oraz książeczek „Gdyby zwierzęta umiały mówić”. Każda z książeczek zawiera ciekawą, ślicznie ilustrowaną bajkę poświęconą odrębnemu zagadnieniu. Ich autor w sposób prosty, żywy i zabawny uczy dzieci, jak dobierać...
17,55 * 19,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,53 zł

Opis

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, Wydawnictwo ASTRUM przygotowało serię komiksów oraz książeczek „Gdyby zwierzęta umiały mówić”. Każda z książeczek zawiera ciekawą, ślicznie ilustrowaną bajkę poświęconą odrębnemu zagadnieniu. Ich autor w sposób prosty, żywy i zabawny uczy dzieci, jak dobierać przyjaciół, dlaczego nie wolno oszukiwać i kraść, czym można zasłużyć na nagrodę, jakie korzyści daje wytrwała praca. Z pewnością warto do nich zajrzeć! Do książki dołaczona jest płyta CD z piosenkami.

Lech Tkaczyk to autor książki "Lisica i żuraw +CD".

Książka pt. "Lisica i żuraw +CD" została umieszczona w kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem dają dziecku świetną rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbiór krótkich bajek to świetny pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością zmotywuje go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wyruszając na pozadomową przygodę, bez problemu można ją zapakować dziecku do plecaka lub torby.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź również pozostałe bajki z serii "Gdyby zwierzęta umiały mówić".

Jest to stosunkowo krótka lektura - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Lisica i żuraw +CD została wydana przez Wydawnictwo ASTRUM. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.