Aura Herbals Bańki chińskie akupunkturowe i antycellulitowe Flimsy 4 szt.
- Aura Herbals
-
kinoki11
Dlaczego warto wybrać FLIMSY bańki chińskie Aura Herbals?
- bezpieczne i łatwe w zastosowaniu
- nie ograniczają możliwości poruszania się
- lekkie, odporne na uderzenia i zgniecenia
- wyróżniają się wysoką trwałością materiału, co zapewnia wieloletnie stosowanie
- w zestawie znajdują się 4 bańki różnej wielkości, co pozwala na efektywne stosowanie ich na różnych częściach ciała oraz dla dzieci
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze produkty z kategorii domowy sprzęt medyczny
Szczegóły - Aura Herbals Bańki chińskie akupunkturowe i antycellulitowe Flimsy 4 szt.
- Producent: Aura Herbals
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: kinoki11
- EAN: 5901549658064
- Wymiary: 11.5 x 11.5 x 11.5 cm
- Powiązane tematy: Promocje Bee
Sposób przygotowania i przechowywania
Bańki stawia się na odpowiednich punktach akupunkturowych symetrycznie po obu stronach ciała. W celu przystawienia bańki należy ją chwycić oburącz trzymając palcami za dolną krawędź banki, natomiast kciukami naciskając jej górną część. W ten sposób ściskając bańkę powietrze z jej wnętrza jest usuwane na zewnątrz. Przyłożyć bańkę w wybrane miejsce na ciele następnie zwalniając nacisk kciuków. Bańki można stawiać co drugi dzień na 10 do 20 minut. Aby usunąć bańkę należy lekko nacisnąć skórę przy jej krawędzi i wpuścić do niej powietrze.
Przebieg kuracji obejmuje od 5 do 10 zabiegów w jednej serii.
Duże bańki stawia się na stawach i powierzchniach silnie umięśnionych, mniejsze w punktach wrażliwych oraz u dzieci. W zależności do stopnia ściśnięcia uzyskuje się wyższe lub niższe ciśnienie zasysania. Wyższe ciśnienie zasysania stosuje się u dorosłych i na miejscach dobrze umięśnionych, a niższe ciśnienie natomiast u dzieci oraz miejscach słabo umięśnionych i wrażliwych np. skronie, twarz. Usuwa się je delikatnie po 15-20 minutach (u dzieci po 5-10 minutach), gdy skóra pod nimi zsinieje.
MASAŻ
Przed wykonaniem masażu należy natłuścić skórę żelem do masażu, oliwką lub żelem antycellulitowym.
Bańkę chwytamy palcami środkowymi i wskazującymi, a od góry kciukiem. Przykładamy do skóry i puszczamy tak, aby skóra została wessana do środka. Teraz delikatnie przesuwamy bańkę po skórze ud, brzucha i pośladków.
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Nie stosować baniek w okolicy serca, brodawek sutkowych, żołądka, nerek oraz kręgosłupa. Nie stosować przy niewydolności serca, problemach skórnych, astmie, uczuleniu na gumę i zażywania leków przeciwzakrzepowych (np. aspiryna). Nie stosować przy skłonnościach do pękających naczynek, żylakach, zaburzeniach krzepnięcia krwi, wylewów podskórnych, obrzęków pourazowych. Nie stosować w czasie ciąży oraz menstruacji.
Dane producenta
Aura Herbals Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 49/2, 81-754 Sopot, Polska, sklep@auraherbals.pl