Aura Herbals FerraDrop Suplement diety 500 ml

SUPLEMENT DIETY Ferradrop to suplement diety zawierający żelazo - niezbędny składnik hemoglobiny w krwinkach czerwonych oraz witaminę C i B9 (kwas foliowy).Polecany dla dzieci powyżej 3 roku życia, młodzieży i osób dorosłych jako uzupełnienie zapotrzebowania na żelazo, witaminę C oraz witaminy...
21,99 * 25,90 zł
Cena za L : 43.98zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł

Opis

SUPLEMENT DIETY

Ferradrop to suplement diety zawierający żelazo - niezbędny składnik hemoglobiny w krwinkach czerwonych oraz witaminę C i B9 (kwas foliowy).

Polecany dla dzieci powyżej 3 roku życia, młodzieży i osób dorosłych jako uzupełnienie zapotrzebowania na żelazo, witaminę C oraz witaminy wspierające procesy krwiotwórcze.

Szczególnie polecany osobom mającym zwiększone zapotrzebowanie na żelazo i/lub kwas foliowy - kobietom w ciąży, karmiącym, a także planującym ciążę, w okresie okołomenstruacyjnym, jak również osobom przy wzmożonej aktywności ruchowej, dawcom krwi, wegetarianom.

Wskazania:
Polecany jest w szczególności osobom po urazach mechanicznych lub z dolegliwościami stawów i narządów ruchu, wspomagająco w stanach znacznego obciążenia stawów np. podczas wysiłku fizycznego lub przy nadwadze, a także dla osób w wieku podeszłym, które chcą utrzymać swoje stawy w dobrej kondycji.

Zalecane dzienne spożycie:
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 15 ml.

Masa netto:
500 ml - 33 zalecane dzienne porcje

Składniki - Aura Herbals FerraDrop Suplement diety 500 ml

Woda, kwas L-askorbinowy (witamina C), diglicynian żelaza, kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy).

Wartości odżywcze

Skład zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia:
Jedna porcja (15 ml) zawiera 14 mg żelaza (100% RWS*), 40 mg witaminy C (50% RWS*), 100 g kwasu foliowego (50% RWS*).
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób przygotowania i przechowywania

Do miarki dozującej wlać roztwór do odmierzonej zawartości 15 ml. Odmierzoną porcję zmieszać z wodą lub napojem bezalkoholowym i wypić. Nie stosować równolegle z innymi preparatami zawierającymi żelazo. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej (15-25°C). Chronić przed światłem. Suplement diety przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Dane producenta/dystrybutora

Aura Glob Trade ul. 23 Marca 77/3 81-820 Sopot

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Aura Herbals FerraDrop Suplement diety 500 ml

  • Producent: Aura Herbals
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5902479610580
  • EAN: 5902479610580
  • Wymiary: 17 x 8 x 8 cm

Inni Klienci kupili również