Aura Herbals Silidrop+ Krzem organiczny MMST Silicium G5 + bor Suplement diety w płynie 500 ml

Suplement diety Silidrop + BOR - oryginalny krzem organiczny Silicium G5® w płynie Aura Herbals 500 ml = 165 mg krzemu organicznego / 1000 ml = 330 mg krzemu organicznego  33 dzienne porcje, zawiera oryginalny krzem organiczny MMST Silicium G5® wzbogacony o BOR, wysoka przyswajalność i łatwe...

59.99 zł

-37%

94.90 zł

Cena za L : 119.98zł

Dodaj do schowka

Opis

Suplement diety

Silidrop + BOR - oryginalny krzem organiczny Silicium G5® w płynie Aura Herbals

 • 500 ml = 165 mg krzemu organicznego / 1000 ml = 330 mg krzemu organicznego 
 • 33 dzienne porcje,
 • zawiera oryginalny krzem organiczny MMST Silicium G5® wzbogacony o BOR,
 • wysoka przyswajalność i łatwe stosowanie dzięki dołączonej miarce,
 • najprostszy skład,
 • bez zbędnych substancji i dodatków,

Silidrop to innowacyjny suplement diety uzupełniający codzienną dietę w wysokoprzyswajalny krzem organiczny - monometylosilanetriol (MMST). Silidrop polecany jest szczególnie sportowcom, seniorom oraz osobom stosującym dietę ubogą w krzem.

Krzem to pierwiastek, który należy do grupy półmetali. Został opisany przez francuskiego chemika i fizyka Antoine'a Lavoisier w XVIII w., a czysty krzem z krzemionki otrzymał w 1824 r. Jöns Jacob Berzelius - chemik i mineralog szwedzkiego pochodzenia. Krzem, tuż po tlenie, jest najbardziej rozpowszechnionym pierwiastkiem w przyrodzie. Jego bogate zasoby znajdziemy m.in. w wodzie, litosferze czy w glebie. Należy do grupy mikroelementów. Krzem występuje w organizmie w niewielkich ilościach, a jego ilość maleje wraz z wiekiem.

Bor wyizolowało w 1808 r. jednocześnie trzech chemików: Humphry Davy (przez elektrolizę kwasu borowego), Joseph Louis Gay-Lussac i Louis Jacques Thénard (w reakcji potasu z tlenkiem boru). W naturze występuje w świeżych warzywach i owocach, a przede wszystkim w orzechach.

Składniki: Woda, krzem organiczny (monometylosilanetriol), kwas borowy.

Sposób przechowywania: Przechowuj suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C. Nie zamrażaj. Suplement diety przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Nie stosować w przypadku alergii na jakikolwiek składnik suplementu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Zalecane dzienne spożycie: 15 ml. Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Dane producenta: Aura Herbals Jarosław Paul, ul. 23 marca 77/3, 81-820 Sopot

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Aura Herbals Silidrop+ Krzem organiczny MMST Silicium G5 + bor Suplement diety w płynie 500 ml

 • Producent: Aura Herbals
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5902479611471
 • EAN: 5902479611471
 • Wymiary: 17.5 x 18.5 x 29 cm