Azul: Witraże Sintry LACERTA

  • Lacerta
  • 5908445421754
  • 3-5 dni
Witrażyści z całego świata - witajcie w Sintrze i jej pałacach! Sprawdźmy, kto stworzy najładniejsze, zapierające dech w piersiach witraże do pałacowych okien. Po ukończeniu prac przy układaniu mozaik w pałacu w Évorze, król Portugalii Manuel I postanowił zlecić najlepszym światowym witrażystom...

161.96 zł

-10%

179.95 zł

Dodaj do schowka

Opis

Witrażyści z całego świata - witajcie w Sintrze i jej pałacach!

Sprawdźmy, kto stworzy najładniejsze, zapierające dech w piersiach witraże do pałacowych okien. Po ukończeniu prac przy układaniu mozaik w pałacu w Évorze, król Portugalii Manuel I postanowił zlecić najlepszym światowym witrażystom przyozdobienie okien królewskiego pałacu w Sintrze. Jesteś witrażystą i właśnie teraz nadeszła twoja życiowa okazja, aby zademonstrować królowi i krajowi swoje doskonałe umiejętności. Czy uda ci się stworzyć najbardziej okazałe i najpiękniejsze witraże w całej Portugalii?

W grze Azul: Witraże Sintry będziecie pozyskiwać kolorowe tafle szkła od dostawców i tworzyć z nich witraże, którymi ozdobicie pałacowe okna. Przez 6 rund będziecie zdobywać punkty za przemyślane rozmieszczanie witraży, mając na uwadze, że drogocenny materiał jest delikatny i może się łatwo stłuc.

Zawartość pudełka:

    9 żetonów warsztatów
    4 plansze pałaców
    32 plansze kwater
    4 pionki witrażystów
    8 znaczników
    100 żetonów tafli szkła
    1 plansza punktacji
    1 znacznik gracza rozpoczynającego
    1 "szklana wieża"
    1 woreczek
    1 instrukcja

8+
2-4 graczy
30-45 minut

Szczegóły - Azul: Witraże Sintry LACERTA

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt