Bajki dla dziewczynek - marzenia

Bajki dla dziewczynek - marzenia są kontynuacją lubianej i chętnie czytanej publikacji Bajki dla dziewczynek. Sympatyczni bohaterowie tego zestawu opowiadań dążą do realizacji swoich marzeń, a pomagają im w tym takie cechy, jak optymizm, pewność siebie i stanowcze dążenie do celu. Mały czytelnik...
10,09 * 17,98 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,24 zł

Opis

Bajki dla dziewczynek - marzenia są kontynuacją lubianej i chętnie czytanej publikacji Bajki dla dziewczynek. Sympatyczni bohaterowie tego zestawu opowiadań dążą do realizacji swoich marzeń, a pomagają im w tym takie cechy, jak optymizm, pewność siebie i stanowcze dążenie do celu.
Mały czytelnik spotka tutaj zarówno zwyczajne dzieci, jak fantastyczne stworzenia czy mówiące zwierzątka, a każda historia porusza jakiś ważny temat. Z książki można dowiedzieć się np., że czasem smutek może być początkiem radości, czy można zawsze być we wszystkim najlepszym, jak współpracować zamiast się kłócić, skąd wziąć wiarę w siebie i odwagę do działania. Zapraszamy do lektury nie tylko dziewczynki, ale także chłopców!
Wydanie w twardej oprawie będzie idealne na prezent, gdyż jest bardzo estetyczne i cechuje się wysoką trwałością.

Szczegóły - Bajki dla dziewczynek - marzenia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>