Bajkowe cyferki

Poznaj cyferki z lwem Cezarym! Bajkowe ćwiczenia powstały w myśl zasady: nie obowiązek, a wspaniała przygoda! Odpowiednio dobrany materiał sprawia, że nauka staje się łatwa i przyjemna. Dlatego po kolorowych kratkach naszego zeszyciku rozbiegły się skoczne, wesołe i zwariowane zwierzaki. Z takim...
7,44 * 8,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,44 zł

Opis

Poznaj cyferki z lwem Cezarym!

Bajkowe ćwiczenia powstały w myśl zasady: nie obowiązek, a wspaniała przygoda!

Odpowiednio dobrany materiał sprawia, że nauka staje się łatwa i przyjemna. Dlatego po kolorowych kratkach naszego zeszyciku rozbiegły się skoczne, wesołe i zwariowane zwierzaki. Z takim towarzystwem nie sposób się nudzić. Rączki już łapią za ołówek, a dziecięca ciekawość sięga granic.

Zaczynajmy! Kolorujmy naszych przyjaciół z gorącej sawanny i domowego podwórka, przyklejajmy zabawne naklejki, a także uczmy się pisać cyferki od 0 do 9. Krok po kroku, najpierw po śladzie, zgodnie ze strzałkami, a potem całkowicie samodzielnie. Na koniec zaś dodawajmy, odejmujmy i rozwiązujmy zadania, które z pewnością dostarczą wiele radości!

Za treścią książeczki "Bajkowe cyferki" stoi Wiesław Drabik.

"Bajkowe cyferki" należy do grupy książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z kilkulatkiem zdobywane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się zabawą.

Grafikiem jest Agata Nowak..

Pragnąc wspierać poprawny rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspomaga dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja "Bajkowe cyferki" została opublikowana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to zobacz również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.