Bal z księżniczką. Akademia Mądrego Dziecka. Czytaj i baw się

Bal z księżniczką to filcowo-kartonowa książeczka w nowej serii Akademii Mądrego Dziecka Czytaj i baw się. Książeczka opowiada o tym jak wygląda dzień księżniczki. Zamek i jego okolice zwiedzamy różową karetą, która dołączona jest do książeczki na tasiemce. Karetę musimy wyciągnąć z okładki  i...
20,07 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 18,03 zł

Opis

Bal z księżniczką to filcowo-kartonowa książeczka w nowej serii Akademii Mądrego Dziecka Czytaj i baw się. Książeczka opowiada o tym jak wygląda dzień księżniczki.

Zamek i jego okolice zwiedzamy różową karetą, która dołączona jest do książeczki na tasiemce. Karetę musimy wyciągnąć z okładki  i postawić w odpowiednich nacięciach na środku pierwszej strony. Dzięki wycięciu w stronach kareta jedzie z nami przez kolejne strony książeczki. Karetą podjeżdżamy pod zamek, zwiedzamy zaczarowany las i poznajemy jego mieszkańców  oraz poznajemy królewskie koniki. Na każdej stronie mały czytelnik ma  krótkie pytanie wymagające pokazania lub policzenia. Książeczka zachęca do wspólnej zabawy, duże, lekkie strony są idealne dla małych rączek do oglądania i przekładania, a stojący pojazd umili zabawę i wspólne czytanie.

Rebecca Weerasekera to autor książki "Bal z księżniczką. Akademia Mądrego Dziecka. Czytaj i baw się".

Oryginalny tytuł opisywanej publikacji: Hello Princess.

"Bal z księżniczką. Akademia Mądrego Dziecka. Czytaj i baw się" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Oto spełnia się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Przedszkolaki w wieku 2-4 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

 

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - kup także następne książki z serii "Akademia Mądrego Dziecka. Czytaj i baw się".

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość to 8 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Bal z księżniczką. Akademia Mądrego Dziecka. Czytaj i baw się" wydało Wydawnictwo HarperCollins. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to zobacz również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Szczegóły - Bal z księżniczką. Akademia Mądrego Dziecka. Czytaj i baw się

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>