Barbie. Dbam o zdrowie

Książki aktywizujące z zdaniami i naklejkami: tematyka bliska dziecku (zdrowie, przyroda), krótkie, praktyczne porady jak utrwalić dobre nawyki, atrakcyjne dla przedszkolaków zadania i łamigłowki, naklejki do wykorzystania podczas zabawy z książką, 2 strony naklejek.
8,24 * 10,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,55 zł

Opis

Książki aktywizujące z zdaniami i naklejkami:

  • tematyka bliska dziecku (zdrowie, przyroda),
  • krótkie, praktyczne porady jak utrwalić dobre nawyki,
  • atrakcyjne dla przedszkolaków zadania i łamigłowki,
  • naklejki do wykorzystania podczas zabawy z książką,
  • 2 strony naklejek.

Historyjka "Barbie. Dbam o zdrowie" to praca zbiorowa, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

"Barbie. Dbam o zdrowie" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Barbie jest jednym z ulubionych bohaterów, znanym wszystkim dzieciom. Najmłodsi z zainteresowaniem śledzą przygody tej postaci. Barbie uczy i bawi, świetnie wypełniając czas.

Książki dla dzieci w wieku 5-7 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest także bardzo dobrym sposobem doskonalenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź również następne książki z cyklu "Barbie".

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Barbie. Dbam o zdrowie" została wydana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz również inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.