Baśniowa opowieść

Nowa, fantastyczna powieść Stephena Kinga! Pierwsza powieść fantasy od czasu cyklu Mroczna Wieża. Siedemnastolatek otrzymuje w spadku niezwykłe dziedzictwo – klucz do równoległego wymiaru,  w którym toczy się wojna między dobrem i złem; walka o najwyższą stawkę: przetrwanie zarówno tamtego świata,...
44,93 * 59,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 44,57 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Nowa, fantastyczna powieść Stephena Kinga!

Pierwsza powieść fantasy od czasu cyklu Mroczna Wieża.

Siedemnastolatek otrzymuje w spadku niezwykłe dziedzictwo – klucz do równoległego wymiaru,  w którym toczy się wojna między dobrem i złem; walka o najwyższą stawkę: przetrwanie zarówno tamtego świata, jak i tego, który znamy.

Historia klasyczna jak baśń czy mit. Zaskakująca i świeża, lecz jednocześnie pełna motywów, które w twórczości Stephena Kinga lubimy najbardziej. Być może wszyscy tę opowieść znamy, lecz wciąż chcemy ją czytać, gdy opowiadana jest na nowo, przez pisarzy tej rangi, co Stephen King.

Opowieść o zwyczajnym chłopcu, któremu pisane są bohaterskie czyny.

Charlie Reade jest przeciętnym nastolatkiem, świetnym sportowcem i nie najgorszym uczniem. Ale chłopak dźwiga też spory bagaż doświadczeń. Gdy miał dziesięć lat, jego matka zginęła w wypadku. Jego ojciec, pogrążony w rozpaczy i żalu, zaczął pić. Charlie musiał nauczyć się, jak dbać i o siebie, i o niego.


O autorze

Stephen King -  urodzony 21 września 1947 w Portland Stephen King to bez wątpienia najważniejszy pisarz z gatunku literatury grozy. Jego książki sprzedały się jak dotąd w nakładzie prawie 400 milionów egzemplarzy, czyniąc Kinga jednym z najbardziej kasowych autorów w historii. Wśród najpopularniejszych pozycji Stephena Kinga warto wymienić takie tytuły, jak „Lśnienie”, „Zielona mila”, „Oczy smoka” czy „Przebudzenie”. Wiele z nich doczekało się później swojej ekranizacji.

Szczegóły - Baśniowa opowieść

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również