Baw się i ucz! Jak być eko? Marvel Spidey i super-kumple

Na małych odkrywców czeka wspaniała ekologiczna przygoda w towarzystwie Pajęczej Drużyny oraz ich przyjaciół. Kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń, w których występują m.in. Spidey, Ghost-Spider, Spin, Hulk i Ms. Marvel, utrwala świadomość ekologiczną dziecka i uczy, jak dbać o wszystko to, co...
11,05 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,27 zł

Opis

Na małych odkrywców czeka wspaniała ekologiczna przygoda w towarzystwie Pajęczej Drużyny oraz ich przyjaciół. Kilkadziesiąt różnorodnych ćwiczeń, w których występują m.in. Spidey, Ghost-Spider, Spin, Hulk i Ms. Marvel, utrwala świadomość ekologiczną dziecka i uczy, jak dbać o wszystko to, co znajduje się wokół nas.

Przedszkolaki znajdą tu ciekawostki m.in. o drzewach, łąkach i pszczołach oraz wyjaśnienia takich pojęć, jak recykling lub segregacja.

W towarzystwie superbohaterów dzieci będą tropić złoczyńców, którzy zakłócają porządek w mieście i zostawiają po sobie śmieci. Nauczą się wrzucać śmieci do odpowiednich koszy oraz dowiedzą się o tym, dlaczego należy wyłączać światło i zakręcać wodę. Przypominając sobie misje superkumpli, może ich naśladować: pielęgnujować rośliny, troszczyć się o zwierzęta i szanować przedmioty.

Pełno tu labiryntów, wyszukiwanek, zadań z naklejkami, rysowania po śladzie i kolorowania. Zadania doskonalą podstawowe umiejętności rozwojowe dziecka. Dodatkową motywacją do ukończenia zadań jest znajdujący się na końcu kod QR, który przekierowuje do pobrania dyplomu młodego ekologa.

Poznaj pozostałe książki w serii:

  • Baw się i ucz! Litery. Marvel Spidey i super-kumple
  • Baw się i ucz! Liczby. Marvel Spidey i super-kumple
  • Baw się i ucz! Szlaczki. Marvel Spidey i super-kumple
  • Baw się i ucz! Kształty. Marvel Spidey i super-kumple
  • Baw się i ucz! Angielski. Marvel Spidey i super-kumple
  • Baw się i ucz! Kaligrafia. Marvel Spidey i super-kumple
  • Baw się i ucz! Liczenie. Marvel Spidey i super-kumple

Szczegóły - Baw się i ucz! Jak być eko? Marvel Spidey i super-kumple

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>