Bawię się wodą. Lamy

Bawię się wodą to seria magicznych, tematycznie podzielonych obrazków, do których kolorowania potrzebny będzie tylko pędzelek i woda! Świetna zabawa gwarantowana! Zeszyt zawiera najbardziej znane warzywa i owoce. Odczaruj owoce i warzywa, dodając ilustracjom odrobinę koloru! W książce znajduje się...
7,59 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,69 zł

Opis

Bawię się wodą to seria magicznych, tematycznie podzielonych obrazków, do których kolorowania potrzebny będzie tylko pędzelek i woda! Świetna zabawa gwarantowana! Zeszyt zawiera najbardziej znane warzywa i owoce. Odczaruj owoce i warzywa, dodając ilustracjom odrobinę koloru! W książce znajduje się 12 ciekawych ilustracji, których kolory można odkrywać wyłącznie za pomocą pędzelka i wody. Czysta i wygodna zabawa dla dzieci uwielbiających malowanie!

Tytuł "Lamy. Bawię się wodą" jest pracą zbiorową, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, wręczając mu "Lamy. Bawię się wodą". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Malowanki dla dzieci w wieku 3-5 lat są niezwykle pomocnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym czasie.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować do plecaka dziecka.

Publikacja "Lamy. Bawię się wodą" została opublikowana przez Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka zainteresuje małego człowieka, to wybierz też inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.