Beaba Wielofunkcyjny podgrzewacz i sterylizator parowy do butelek i słoiczków 5w1 Multi Milk night blue

Praktyczny, wielofunkcyjny – 5w1 – podgrzewacz do butelek i słoiczków z posiłkami dla niemowląt francuskiej marki BEABA. Podgrzewa i rozmraża posiłki równomiernie zarówno dzięki systemowi szybkiego podgrzewania parowego, jak i w kąpieli wodnej. Ta ostatnia pozwala zachować składniki odżywcze mleka...
329,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 246,75 zł

Opis

Praktyczny, wielofunkcyjny – 5w1 – podgrzewacz do butelek i słoiczków z posiłkami dla niemowląt francuskiej marki BEABA.

Podgrzewa i rozmraża posiłki równomiernie zarówno dzięki systemowi szybkiego podgrzewania parowego, jak i w kąpieli wodnej. Ta ostatnia pozwala zachować składniki odżywcze mleka matki. Wodę na mleko w proszku można podgrzać w 3 minuty, a danie w małym słoiczku – w zaledwie 4. Co więcej można dostosowywać czas grzania nie tylko do ilości pokarmu, ale też do materiału, jakiego wykonane jest naczynie, w którym się podgrzewa (szkło/tworzywo) – odpowiednie wskazówki znajdują się w dołączonej instrukcji.

Urządzenie ma ergonomiczny kształt, optymalne rozmiary i ultranowoczesny design – ma ciemnogranatową bazę z metalicznymi detalami i ekranem dotykowym.

Znajdują się na nim przyciski on/off oraz ikonki 5 automatycznych programów, tj.: szybkie podgrzewanie parą, kąpiel wodna, podgrzewanie posiłków, rozmrażanie i sterylizacja. Czas i temperaturę reguluje się dzięki przyciskom + i –.

Dołączone transparentne, wysokie wieczko zapewnia cyrkulację powietrza wewnątrz podgrzewacza, dzięki czemu posiłek dłużej pozostaje ciepły.

Urządzenia można również używać jako sterylizatora do butelek, słoiczków i smoczków. Dodatkowo posiada koszyczek z uchwytem do łatwiejszego wkładania i wyciągania podgrzewanych produktów.
Nadaje się idealnie do butelek do karmienia, niedużych słoiczków i pojemników.

Do produktu możesz dobrać inny od BEABA w tej samej gamie kolorystycznej.

  • Wiek: 0+
  • Materiał: BPA free
  • Wymiary: 139 x 135 x 297 mm
  • Waga: 610 gr

O marce:

Francuska marka Beaba powstała w 1989 roku, aby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Jej celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i najskuteczniej ułatwiających życie rozwiązań. Najmocniejszą stroną firmy są jej twórcy – eksperci w swoich dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej, jakości, ale przy tym funkcjonalnych i łatwych w obsłudze. Mamy na całym świecie uwielbiają Beaba właśnie za to, że je rozumie, a także za nowoczesny design i modne, stonowane kolory.

Szczegóły - Beaba Wielofunkcyjny podgrzewacz i sterylizator parowy do butelek i słoiczków 5w1 Multi Milk night blue

  • Producent: Beaba
  • Kod producenta: 911714
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3384349117146
  • EAN: 3384349117146
  • Wymiary: 15.5 x 24 x 15.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland