Bing. Koloruj i naklejaj

Kolorowanka z naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji....
8,52 * 9,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,25 zł

Opis

Kolorowanka z naklejkami, które mogą posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty! Naklejkę przedstawiającą wybraną postać wystarczy przykleić na stronie z obrazkiem do pokolorowania, aby móc w każdej chwili sprawdzić, jakie kolory powinny mieć poszczególne elementy ilustracji.

Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionej kreskówce!

Beata Żmichowska jest autorem historii "Bing. Koloruj i naklejaj".

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Bing. Koloruj i naklejaj". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, lecz także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże też zredukować stres i poprawić nastrój.

Książka ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do urzędu.

"Bing. Koloruj i naklejaj" wydało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to wybierz również inne tytuły tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.