NOWOŚĆ Bing zestaw figurek

Bing zestaw figurek

  • 5013197351904
  • 3 dni
Zestaw niewielkich figurek przedstawiających Binga i jego przyjaciół zauroczy każdego malucha!Figurki przedstawiające głównego bohatera bajki Binga i paczkę jego przyjaciół z pewnością spodobają się dzieciom, które wiernie śledzą ich losy podczas każdego odcinka serialu. Każdy maluch będący fanem...

77.24 zł

-16%

92.29 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw niewielkich figurek przedstawiających Binga i jego przyjaciół zauroczy każdego malucha!
Figurki przedstawiające głównego bohatera bajki Binga i paczkę jego przyjaciół z pewnością spodobają się dzieciom, które wiernie śledzą ich losy podczas każdego odcinka serialu. Każdy maluch będący fanem tej animowanej bajki z pewnością chciałby je posiadać w kolekcji swoich zabawek i doskonale bawić się wymyślając niesamowite historie z udziałem niewielkich zwierzątek.
Zestaw figurek przedstawia głównego bohatera trzyletniego króliczka Binga oraz jego przyjaciół Flopa, Sulę, Pandę, Polę oraz Ammę. Zwierzątka są niewielkich rozmiarów więc twoja pociecha może zabrać je ze sobą w dowolne miejsce. Figurki zostały wykonane z wysokiej jakości materiału, są pełne wielu detali, które wiernie oddają wygląd postaci z animowanej bajki. Świetnie zaprezentują się również ustawione na półeczce w pokoju dziecięcym pełniąc funkcję dekoracji.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bing zestaw figurek

  • EAN: 5013197351904
  • Wymiary: 21x23x5 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5013197351904