Bio Gardena Nawóz do trawników specjalistyczny eco 25 kg

Nawóz do trawnika BiOgardena Professional to nowoczesny ekologiczny nawóz długo działający  w formie czarnego mikropelletu. Wystarczy jedna aplikacja w sezonie, nawóz długo się uwalnia i dostarcza trawnikowi azot w zależności od intensywności wegetacji – im cieplej, tym intensywniejsze potrzeby...
219,99 * 263,20 zł
Cena za kg : 8.8zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 199,99 zł

Opis

Bio Gardena specjalistyczny nawóz do trawników zawiera wszelkie składniki, które są potrzebne trawie, aby pięknie wyglądała i bujnie rosła. Dzięki swojej innowacyjnej formule nawóz powoli uwalnia substancje aktywne, dzięki czemu wystarczy jedna aplikacja w sezonie, by nawożona trawa była bardziej odporna na suszę, lepiej ukorzeniona oraz gęsta. W zależności od intensywności wegetacji (w cieplejszych miesiącach roku, kiedy trawa szybciej rośnie, jej zapotrzebowanie na składniki odżywcze wzrasta) ilość uwalnianego z nawozu azotu także się zwiększa, sprawiając, że trawnik zamienia się w zielony dywan.

Dzięki dużej wydajności opakowanie 25 kg wystarcza do nawiezienia trawnika o powierzchni aż 250 m2, a forma czarnego granulatu sprawia, że nawóz jest praktycznie niewidoczny w trawie.

Bio Gardena specjalistyczny nawóz do trawników to:

 • oszczędność pieniędzy, dzięki dużej wydajności oraz długotrwałemu działaniu,
 • bezpieczeństwo - bezpośrednio po aplikacji nawozu z trawnika mogą korzystać zarówno zwierzęta, jak i ludzie,
 • użyźnienie gleby i rozwój korzystnej mikroflory spowodowany dużą dawką azotu,
 • brak zasolenia, w przeciwieństwie do nawozów mineralnych,
 • zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne i choroby,
 • niemożność spalenia trawy poprzez zastosowanie zbyt dużej ilości nawozu,
 • bardziej zielone wybarwienie trawnika,
 • wzmocniony system korzeniowy.

Bio Gardena specjalistyczny nawóz do trawników sprawdzi się idealnie zarówno przy trawnikach już uprawianych, jak i nowo zakładanych, zarówno z siewu, jak i z rolki. W pierwszym przypadku zwiększa wytrzymałość trawy oraz jej równomierny wzrost, na trawnikach dopiero co założonych stymuluje asymilację trawy oraz jej ukorzenienie.

Bio Gardena to firma, która w swoich produktach stawia na połączenie skuteczności i bezpieczeństwa, dzięki czemu nawozy nie tylko odżywiają rośliny oraz wzbogacają glebę, ale nie pozostawiają substancji szkodliwych na owocach i warzywach, oraz nie zanieczyszczają środowiska. Dzięki temu ogród, w którym stosowane są produkty firmy, jest zdrowy i charakteryzuje się zbilansowanym wzrostem roślin.

Szczegóły - Bio Gardena Nawóz do trawników specjalistyczny eco 25 kg

 • Producent: Bio Gardena
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5906874480038
 • EAN: 5906874480038
 • Wymiary: 86 x 46 x 12 cm

Składniki - Bio Gardena Nawóz do trawników specjalistyczny eco 25 kg

Azot Całkowity (N) – 12% (Azot organiczny (N) – 12%, w tym Azot rozpuszczalny 5%), Węgiel organiczny (C) – 40%.

Wyprodukowano wyłącznie z surowców dozwolonych do upraw ekologicznych według Załącznika I Rozporządzenia Komisji (WE) nr 889/2008

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego nasłonecznienia. Przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Chronić przed dziećmi.

Recenzje

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Mój 20 letni trawnik potraktowałem w tym roku ekologicznie : najpierw podlałem go biohumusem a po 2tyg. rozsypałem 25 kg worek bio gardeny professional. Minęły nast. 3tyg. i trawa jest zielona jedynie na kocich siuśkach. Nie nadaje się nawet do koszenia. Kilka dni temu posypałem ją saletrą amonową i polifoską 6. Pozdrawiam poetów piszących recenzje przede mną.

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Miałem duże problemy z trawą przed moim domem. Moja żona wypatrzyła w sklepie nawóz do trawników "Bio Gardena". Naprawdę rewelacja. Trawa zyskała piękny zielony kolor, jest o wiele gęstsza i bardziej soczysta, Jednym słowem jest piękna. Nawóz bardzo wydajny, profesjonalnie zapakowany i spełniający swoją funkcję. Dla mnie osobiście doskonały wybór dla każdej osoby, która pragnie mieć ładny i zadbany trawnik.

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Jako zapalona ogrodniczka, dokładam wszelkich starań, aby mój ogród był piękny i zadbany. Ostatnio znajoma poleciła mi rewelacyjny nawóz do trawników "Bio Gardena". Bardzo dobra jakość produktu oraz przestępna cena. Bezpieczny dla użytkownika oraz dający wymierne efekty. Stosuję nawóz od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona. Piękna trawa gwarantowana. Jak dla mnie rewelacja. Polecam wszystkim.

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Od dawna szukałam dobrego nawozu do swojego trawnika, który nie ukrywam jest jednym z najważniejszych elementów w całym ogrodzie. Swego czasu koleżanka poleciła mi właśnie ten nawóz, zamówiłam i nie żałuję. Mój ogród wreszcie nabrał takiego wyglądu o jakim marzyłam, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z efektów. Warto dodać, że jeden worek starcza na bardzo dużą powierzchnie. Polecam wszystkim sympatykom ogrodnictwa, ale i tym, którzy chcą po prostu mieć piękny trawnik :)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Ten nawóz stanowi odpowiedź na wszystkie wymagania naszego trawnika, który niestety nie rośnie na żyznej glebie. Jego aplikacja jest niezwykle prosta jak i szybka. Regularne nawożenie trawnika pozwoliło na osiągnięcie znakomitych rezultatów. Trawnik w naszym ogrodzie nigdy nie wyglądał tak pięknie. Wcześniejszy, z konkurencyjnej firmy nie powodował nic dobrego i nie były dostrzegalne zmiany. Teraz dostrzegalne są przez każdego.

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Uwielbiam prace w ogrodzie. Aby jak najlepiej, użyźnić mój trawnik stosuje wyspecjalizowany nawóz do trawników Bio Gardena. Rewelacyjnie działanie, wysoka wydajność i doskonała formuła sprawiają, że poprzez długie uwalnianie nawozu, azot systematycznie dostaje się do podłoża, wspaniale je użyźniając. Wysoka jakość produktu, duże opakowanie i doskonała klasa nawozu, za rozsądną cenę. Polecam wszystkim ogrodnikom i działkowcom.

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

Nawóz świetnie się sprawdził w moim ogrodzie. Wraz z mężem od dłuższego czasu próbowaliśmy uporać się z przerzedzoną trawą i pustymi miejscami w trawniku. Szukałam nawozu ekologicznego, dlatego wybór padł na Biogardenę. W poprzednim sezonie trawa znacznie się zagęściła i pozostała zielona w trakcie największych upałów. Poznikały prześwity, a dziury w trawniku ładnie zarosły. Trawa nabrała pięknego, świeżego koloru. Ogród prezentował się świetnie, dlatego w tym roku również nawiozłam trawnik.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Zaoszczędź na wyprzedaży >>

Bestsellery - Ogród i rośliny

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 184,99 zł
173,99 * 181,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 169,99 zł
29,99 * 39,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 193,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,98 zł
178,99 * 185,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 179,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 42,99 zł
5,99 * 9,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 8,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,59 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
9,99 * 11,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł

Warto zwrócić uwagę na:

96,85 * 110,91 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 96,89 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 184,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł
64,99 * 89,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 69,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 35,99 zł
107,23 * 114,70 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 102,91 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,10 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 91,68 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł
32,99 * 38,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 38,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 17,16 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 63,01 zł