Bio Gardena Nawóz do trawników specjalistyczny eco 25 kg

  • Bio Gardena
  • 5906874480038
  • 3 dni
Nawóz do trawnika BiOgardena Professional to nowoczesny ekologiczny nawóz długo działający  w formie czarnego mikropelletu. Wystarczy jedna aplikacja w sezonie, nawóz długo się uwalnia i dostarcza trawnikowi azot w zależności od intensywności wegetacji – im cieplej, tym intensywniejsze potrzeby...

159.99 zł

-17%

193.48 zł

Cena za kg : 6.4zł

Dodaj do schowka

Opis

Nawóz do trawnika BiOgardena Professional to nowoczesny ekologiczny nawóz długo działający  w formie czarnego mikropelletu. Wystarczy jedna aplikacja w sezonie, nawóz długo się uwalnia i dostarcza trawnikowi azot w zależności od intensywności wegetacji – im cieplej, tym intensywniejsze potrzeby trawy, tym więcej nawozu się uwalnia. Materia organiczna zawarta w nawozie użyźnia glebę, a trawa rośnie lepiej – powstaje efekt zielonego dywanu, trawnik zagęszcza się, a trawa lepiej ukorzenia, dzięki czemu jest odporniejsza na suszę. Zrównoważone odżywianie azotem sprawia, że trawa nie pędzi w górę, ale się rozkrzewia – dzięki temu jest też mniej koszenia w porównaniu z nawożeniem mineralnym.

Zawartość opakowania wystarcza na 250 m2 trawnika na cały sezon. Po wyjątkowo ciepłym lecie mozna wykonać również nawożenie jesienne – gdy jesień szybko się skończy, nawóz nie ulegnie stratom, tylko przeczeka zimę jako mikropellet i uwolni się wiosną, gdy temperatura wzrośnie na tyle, by ruszyła wegetacja. Optymalny wybór dla osób świadomie dbających o trawnik.

Składniki - Bio Gardena Nawóz do trawników specjalistyczny eco 25 kg

Azot Całkowity (N) – 12% (Azot organiczny (N) – 12%, w tym Azot rozpuszczalny 5%), Węgiel organiczny (C) – 40%.

Wyprodukowano wyłącznie z surowców dozwolonych do upraw ekologicznych według Załącznika I Rozporządzenia Komisji (WE) nr 889/2008

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego nasłonecznienia. Przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Chronić przed dziećmi.

Dane producenta/dystrybutora

NaturalCrop Poland Sp. z o.o., Aleja KEN 57/2, 02-797 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bio Gardena Nawóz do trawników specjalistyczny eco 25 kg

  • Producent: Bio Gardena
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874480038
  • EAN: 5906874480038
  • Wymiary: 86 x 46 x 12 cm