POLECANY Bio Gardena Nawóz do trawników specjalistyczny eco 25 kg

Bio Gardena Nawóz do trawników specjalistyczny eco 25 kg

Nawóz do trawnika BiOgardena Professional to nowoczesny ekologiczny nawóz długo działający  w formie czarnego mikropelletu. Wystarczy jedna aplikacja w sezonie, nawóz długo się uwalnia i dostarcza trawnikowi azot w zależności od intensywności wegetacji – im cieplej, tym intensywniejsze potrzeby...

169.99

-32%

248.89 zł

Cena za kg : 6.8zł

Dodaj do schowka

Opis

Nawóz do trawnika BiOgardena Professional to nowoczesny ekologiczny nawóz długo działający  w formie czarnego mikropelletu. Wystarczy jedna aplikacja w sezonie, nawóz długo się uwalnia i dostarcza trawnikowi azot w zależności od intensywności wegetacji – im cieplej, tym intensywniejsze potrzeby trawy, tym więcej nawozu się uwalnia. Materia organiczna zawarta w nawozie użyźnia glebę, a trawa rośnie lepiej – powstaje efekt zielonego dywanu, trawnik zagęszcza się, a trawa lepiej ukorzenia, dzięki czemu jest odporniejsza na suszę. Zrównoważone odżywianie azotem sprawia, że trawa nie pędzi w górę, ale się rozkrzewia – dzięki temu jest też mniej koszenia w porównaniu z nawożeniem mineralnym.

Zawartość opakowania wystarcza na 250 m2 trawnika na cały sezon. Po wyjątkowo ciepłym lecie mozna wykonać również nawożenie jesienne – gdy jesień szybko się skończy, nawóz nie ulegnie stratom, tylko przeczeka zimę jako mikropellet i uwolni się wiosną, gdy temperatura wzrośnie na tyle, by ruszyła wegetacja. Optymalny wybór dla osób świadomie dbających o trawnik.

Składniki - Bio Gardena Nawóz do trawników specjalistyczny eco 25 kg

Azot Całkowity (N) – 12% (Azot organiczny (N) – 12%, w tym Azot rozpuszczalny 5%), Węgiel organiczny (C) – 40%.

Wyprodukowano wyłącznie z surowców dozwolonych do upraw ekologicznych według Załącznika I Rozporządzenia Komisji (WE) nr 889/2008

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego nasłonecznienia. Przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu. Chronić przed dziećmi.

Dane producenta/dystrybutora

NaturalCrop Poland Sp. z o.o., Aleja KEN 57/2, 02-797 Warszawa

Recenzje

Ocena 

Od dawna szukałam dobrego nawozu do swojego trawnika, który nie ukrywam jest jednym z najważniejszych elementów w całym ogrodzie. Swego czasu koleżanka poleciła mi właśnie ten nawóz, zamówiłam i nie żałuję. Mój ogród wreszcie nabrał takiego wyglądu o jakim marzyłam, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z efektów. Warto dodać, że jeden worek starcza na bardzo dużą powierzchnie. Polecam wszystkim sympatykom ogrodnictwa, ale i tym, którzy chcą po prostu mieć piękny trawnik :)

Ocena 

Ten nawóz stanowi odpowiedź na wszystkie wymagania naszego trawnika, który niestety nie rośnie na żyznej glebie. Jego aplikacja jest niezwykle prosta jak i szybka. Regularne nawożenie trawnika pozwoliło na osiągnięcie znakomitych rezultatów. Trawnik w naszym ogrodzie nigdy nie wyglądał tak pięknie. Wcześniejszy, z konkurencyjnej firmy nie powodował nic dobrego i nie były dostrzegalne zmiany. Teraz dostrzegalne są przez każdego.

Ocena 

Uwielbiam prace w ogrodzie. Aby jak najlepiej, użyźnić mój trawnik stosuje wyspecjalizowany nawóz do trawników Bio Gardena. Rewelacyjnie działanie, wysoka wydajność i doskonała formuła sprawiają, że poprzez długie uwalnianie nawozu, azot systematycznie dostaje się do podłoża, wspaniale je użyźniając. Wysoka jakość produktu, duże opakowanie i doskonała klasa nawozu, za rozsądną cenę. Polecam wszystkim ogrodnikom i działkowcom.

Ocena 

Nawóz świetnie się sprawdził w moim ogrodzie. Wraz z mężem od dłuższego czasu próbowaliśmy uporać się z przerzedzoną trawą i pustymi miejscami w trawniku. Szukałam nawozu ekologicznego, dlatego wybór padł na Biogardenę. W poprzednim sezonie trawa znacznie się zagęściła i pozostała zielona w trakcie największych upałów. Poznikały prześwity, a dziury w trawniku ładnie zarosły. Trawa nabrała pięknego, świeżego koloru. Ogród prezentował się świetnie, dlatego w tym roku również nawiozłam trawnik.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Bio Gardena Nawóz do trawników specjalistyczny eco 25 kg

  • Producent: Bio Gardena
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874480038
  • EAN: 5906874480038
  • Wymiary: 86 x 46 x 12 cm

Inni Klienci kupili również