Biopon Biohumus do roślin balkonowych 1 l

Organiczny środek wzbogacający glebę w składniki pokarmowe, przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich gatunków pelargonii i innych roślin balkonowych. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi...

6.49 zł

-20%

8.09 zł

Cena za L : 6.49zł

Dodaj do schowka

Opis

Organiczny środek wzbogacający glebę w składniki pokarmowe, przeznaczony do stosowania w uprawie wszystkich gatunków pelargonii i innych roślin balkonowych. Wyprodukowany z odchodów dżdżownic kalifornijskich, które podczas trawienia gleby nasycają ją pożytecznymi mikroorganizmami, uwalniającymi związane w podłożu składniki odżywcze. Bogaty w próchnicę pokarmową, dzięki czemu poprawia właściwości i strukturę podłoża, zwiększa jego zdolność do zatrzymywania wody i ogranicza wymywanie składników pokarmowych. Regularne stosowanie Biohumusu do pelargonii i innych roślin balkonowych zapewnia roślinom odpowiednie odżywienie, bujne i długotrwałe kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozcieńczyć 60-120 ml produktu w 1 litrze wody. Stosować przy każdym podlewaniu, w ilości ok. 100-200 ml roztworu na roślinę.

Dane producenta/dystrybutora

BROS Sp. z o.o., sp. k., ul. Karpia 24, 61-619 Poznań

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Biopon Biohumus do roślin balkonowych 1 l

  • Producent: Biopon
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904517203648
  • EAN: 5904517203648